تاریخ انتشار : دوشنبه 14 شهریور 1401 - 21:27
کد خبر : 3200

معاونت سازمان و برنامه ریزی پست بانک ایران: برداشت از حساب های فاقد کد شهاب در شعب سراسر کشور مسدود شد

معاونت سازمان و برنامه ریزی پست بانک ایران:  برداشت از حساب های فاقد کد شهاب در شعب سراسر کشور مسدود شد

معاونت سازمان و برنامه ریزی پست بانک ایران با ارسال بخشنامه‌ای به شعب بانک در سراسر کشور، از انسداد گروهی برداشت از تمام حساب‌های فاقد کد شهاب از هفته اول شهریور ماه در بانک خبر داد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، انسداد گروهی برداشت از تمام

معاونت سازمان و برنامه ریزی پست بانک ایران با ارسال بخشنامه‌ای به شعب بانک در سراسر کشور، از انسداد گروهی برداشت از تمام حساب‌های فاقد کد شهاب از هفته اول شهریور ماه در بانک خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، انسداد گروهی برداشت از تمام حساب‌های فاقد کد شهاب بر طبق مصوبه ۱۳۲۸ مورخ ۱۴۰۱/۰۵/۲ هیات مدیره بانک اجرا و تمام حسابهای سپرده قرض الحسنه پس انداز ، بلند مدت ، کوتاه مدت و سپرده قرض الحسنه جاری بدون دسته چک اشخاص حقیقی و حقوقی فاقد کد شهاب بصورت گروهی مسدود برداشت شده‌اند.
بر اساس این بخشنامه، برای اشخاص حقیقی دارای حساب جاری با دسته چک  فاقد کد شهاب، که دارای شماره تلفن همراه بودند پیامک اخطار جهت مراجعه به شعبه و تکمیل اطلاعات و اخذ کد شهاب ارسال شده است و این اشخاص ۷۲ ساعت فرصت داشته‌اند تا برای تکمیل اطلاعات حساب خود به شعبه مراجعه کنند.
 همچنین حساب های اشخاص حقوقی فاقد کد شهاب که برایشان پیامک ارسال شده است باید تا پایان شهریور ماه سال جاری نسبت به تکمیل اطلاعات حساب و اخذ کد شهاب اقدام کنند در غیر این صورت حساب آنها به صورت متمرکز در پایان وقت اداری روز پنج شنبه ۳۱ شهریور ماه جاری مسدود خواهد شد.