تاریخ انتشار : دوشنبه 14 شهریور 1401 - 14:21
کد خبر : 3169

ارتقای رتبه پرداخت الکترونیک سداد در مبلغ تراکنش های مردادماه ۱۴۰۱

ارتقای رتبه پرداخت الکترونیک سداد در مبلغ تراکنش های مردادماه ۱۴۰۱

بر اساس آمارهای شاپرک، شرکت پرداخت الکترونیک سداد در مردادماه ۱۴۰۱ توانست با یک پله ارتقا در بین دیگر شرکت‌های PSP به لحاظ سهم مبلغی از کل ابزارهای پذیرش، رتبه سوم را به خود اختصاص دهد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، با این افزایش که در ادامه روند رو به

بر اساس آمارهای شاپرک، شرکت پرداخت الکترونیک سداد در مردادماه ۱۴۰۱ توانست با یک پله ارتقا در بین دیگر شرکت‌های PSP به لحاظ سهم مبلغی از کل ابزارهای پذیرش، رتبه سوم را به خود اختصاص دهد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، با این افزایش که در ادامه روند رو به صعود ماه‌های قبل حاصل شده، سداد در جایگاه سومین شرکت خدمات پرداخت قرار گرفت. همچنین با اختصاص سهمی معادل ۱۲.۰۸ درصد از مبلغ کل تراکنش‌های انجام شده در شبکه پرداخت، یکی از سه شرکت‌ پیشتاز در حوزه ارائه خدمات پرداخت الکترونیکی است.
موفقیت در افزایش سهم از مبالغ تراکنش‌ها با برنامه‌ریزی‌های انجام شده طی شش ماهه اخیر و با هدف ایفای نقش موثرتر در بهبود تراز منابع و مصارف بانک ملی ایران حاصل شده است و پیش‌بینی می‌شود با اجرای برنامه‌های گسترده‌ای در قالب “طرح پذیرنده ملی” که به طور مشترک با همکاری پرداخت الکترونیک سداد و بانک ملی ایران عملیاتی خواهد شد، روند ارتقای جایگاه سداد در شبکه پرداخت کشور ادامه یابد.