تاریخ انتشار : دوشنبه 14 شهریور 1401 - 11:36
کد خبر : 3155

رشد ۸۸ درصدی تسهیلات اعطایی شعبه کاشان در دولت سیزدهم

رشد ۸۸ درصدی تسهیلات اعطایی شعبه کاشان در دولت سیزدهم

رئیس شعبه کاشان بانک توسعه صادرات ایران عنوان کرد: این شعبه با اعطای ۸ هزار و ۴۷۰ میلیارد ریال تسهیلات طی یکسال اخیر در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با تسهیلاتی بالغ بر ۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال به رشد ۸۸ درصدی دست یافته است. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط

رئیس شعبه کاشان بانک توسعه صادرات ایران عنوان کرد: این شعبه با اعطای ۸ هزار و ۴۷۰ میلیارد ریال تسهیلات طی یکسال اخیر در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با تسهیلاتی بالغ بر ۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال به رشد ۸۸ درصدی دست یافته است.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، “ابوالفضل سلمان” با اشاره به رشد ۸۲۵ درصدی مانده تسهیلات شعبه کاشان، گفت: مانده تسهیلات شعبه تا پایان مردادماه سال جاری، معادل ۷ هزار و ۳۴۰ میلیارد ریال بوده است که در مقایسه با مانده تسهیلات شعبه در مدت مشابه سال قبل با رقمی معادل ۷۹۶ میلیارد ریال، این رشد چشمگیر است.
سلمان یادآور شد: در راستای تحقق شعار سال مقام معظم رهبری مبنی بر توجه ویژه به «تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» طی یکسال اخیر پنج طرح اشتغالزا توسط شعبه بانک توسعه صادرات ایران در شهرکاشان، تامین مالی شده است.
رئیس شعبه کاشان افزود: با توجه به ظرفیت های شهرکاشان در حوزه تولید فرش ماشینی، عمده طرح های تامین مالی شده در حوزه واردات ماشین آلات ریسندگی و تجهیزات خط تولید کارخانجات فرش را شامل می شود.
وی یادآور شد: پس از میلگرد، فرش صدرنشین محصولات صادراتی کاشان است و ارمنستان، ازبکستان، اسپانیا، استرالیا، افغانستان، آلمان، امارات، اندونزی، انگلستان، ایتالیا، بحرین، بلاروس، برزیل، پاکستان، ترکیه، ترکمنستان، چین، روسیه، سنگاپور، سوریه، عمان، عراق، قطر، قزاقستان، کویت، گرجستان، لبنان، مالزی، هندوستان، ویتنام، کنیا، کانادا، قطر، صربستان و آمریکا از جمله کشورهای مقصد صادراتی کاشان به شمار می روند.
سلمان، ظرفیت های شهرکاشان را در حوزه های صنعتی قابل تامل توصیف کرد و گفت: در راستای حمایت از صنایع صادرات محور، بانک توسعه صادرات ایران نگاه ویژه ای به صنایع لوازم خانگی در کاشان دارد.

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی