تاریخ انتشار : یکشنبه 13 شهریور 1401 - 18:46
کد خبر : 3125

اعلام آمادگی ائمه جمعه غرب استان هرمزگان برای ترویج بیش از پیش قرض‌الحسنه

اعلام آمادگی ائمه جمعه غرب استان هرمزگان برای ترویج بیش از پیش قرض‌الحسنه

«رضا صابری» مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان هرمزگان در نشست ائمه جمعه غرب استان حضور یافت و گزارش عملکرد بانک را ارائه کرد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «رضا صابری» در این نشست، گزارشی از اهداف و عملکرد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران ارائه کرد و گفت:

«رضا صابری» مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان هرمزگان در نشست ائمه جمعه غرب استان حضور یافت و گزارش عملکرد بانک را ارائه کرد.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «رضا صابری» در این نشست، گزارشی از اهداف و عملکرد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران ارائه کرد و گفت: این بانک با تمام خدمات نوین بانکی در حوزه بانکداری الکترونیک در حال ارائه خدمت به هموطنان و اشاعه سنت قرض‌الحسنه است.
رضا صابری افزود: وام‌های قرض‌الحسنه‌ای که توسط این بانک در زمینه‌های مختلف پرداخت می‌شود، بخش عمده‌ای از نیازهای خرد جامعه را پوشش داده و خوشبختانه مردم هم با اعتقاد خاصی که به وام‌های قرض الحسنه دارند اقساط خود را به موقع پرداخت می کنند. همن موضوع باعث شده تا میزان معوقات بانک کمتر از یک درصد باشد.
صابری به بخشی از مسئولیت‌های اجتماعی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران اشاره و عنوان کرد: مشارکت در طرح شهید سلیمانی و اهدای بالغ بر ۲۵هزار قلم تجهیزات پزشکی برای مقابله با کرونا، بیمه حوادث خانه‌های روستایی، مشارکت در ساخت بیمارستان اعصاب و روان، مشارکت در ساخت مدارس، اعطای دستگاه اکسیژن‌ساز به ۳ درمانگاه خیریه استان و کمک به زلزله‌زدگان غرب استان بخشی از عملکرد این بانک در راستای اجرای مسئولیت‌های اجتماعی است.
در پایان ائمه جمعه غرب استان از اقدامات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران برای اشاعه سنت قرض‌الحسنه و بازگشت وجه التزام به جامعه تقدیر کرده و جهت اشاعه فرهنگ قرض‌الحسنه و خدمات بانک اعلام آمادگی کردند.