تاریخ انتشار : شنبه 12 شهریور 1401 - 19:43
کد خبر : 3035

استقبال زائران اربعین از خدمات خودپردازهای بانک پارسیان

استقبال زائران اربعین از خدمات خودپردازهای بانک پارسیان

خدمت‌رسانی شبانه‌روزی دستگاه‌های خودپرداز سیار بانک پارسیان به زائران کربلای حسینی در مناطق مرزی، رضایت و استقبال هموطنان را در پی داشت. بهنام حسین پور رییس ستاد اربعین بانک پارسیان با بیان این مطلب، گفت : بانک پارسیان به‌منظور ارایه خدمات مطلوب و متنوع به هموطنان زائر، با استقرار ۸ دستگاه خودپرداز در قالب ۴

خدمت‌رسانی شبانه‌روزی دستگاه‌های خودپرداز سیار بانک پارسیان به زائران کربلای حسینی در مناطق مرزی، رضایت و استقبال هموطنان را در پی داشت.

بهنام حسین پور رییس ستاد اربعین بانک پارسیان با بیان این مطلب، گفت : بانک پارسیان به‌منظور ارایه خدمات مطلوب و متنوع به هموطنان زائر، با استقرار ۸ دستگاه خودپرداز در قالب ۴ دستگاه خودرو سیار ، در مرزهای جنوبی و غربی کشور در حال ارائه خدمات مالی ۲۴ ساعته به کاروان‌های عزاداری اربعین حسینی است.
دبیر ستاد اربعین بانک پارسیان تصریح‌کرد: میزان برداشت وجه از این دستگاه‌ها تا سقف ۵ میلیون ریال برای دارندگان کارت پارسیان در نظر گرفته شده است و در تمامی روزهای هفته به صورت ۲۴ ساعته نیاز زوار کربلا را به وجه نقد و سایر خدمات بانکی مرتفع خواهند کرد.
بهنام حسین پورافزود : از طریق این خودپردازها علاوه بر دریافت وجه نقد، امکان انتقال وجه با استفاده از کارت‌های شتابی، خرید شارژ مستقیم سیم‌کارت‌های اعتباری تلفن همراه و غیره به تمام زائران حضرت اباعبدالله الحسین(ع) فراهم است.