تاریخ انتشار : پنجشنبه 10 شهریور 1401 - 18:30
کد خبر : 2967

اعزام کاروان خدمت‌رسانی اربعین بانک پارسیان به مناطق مرزی

اعزام کاروان خدمت‌رسانی اربعین بانک پارسیان به مناطق مرزی

طی مراسمی با حضور تعداد کثیری از مدیران بانک پارسیان، روز پنج‌شنبه ۱۰ شهریورماه، کاروان خدمت‌رسانی اربعین این بانک باهدف ارائه خدمات بانکی شبانه‌روزی و افزایش رفاه زائران کربلای معلی، برای اعزام به مناطق مرزی، بدرقه شد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک پارسیان، در مراسم بدرقه این کاروان، تعداد ۴

طی مراسمی با حضور تعداد کثیری از مدیران بانک پارسیان، روز پنج‌شنبه ۱۰ شهریورماه، کاروان خدمت‌رسانی اربعین این بانک باهدف ارائه خدمات بانکی شبانه‌روزی و افزایش رفاه زائران کربلای معلی، برای اعزام به مناطق مرزی، بدرقه شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک پارسیان، در مراسم بدرقه این کاروان، تعداد ۴ دستگاه خودرو ویژه هرکدام حامل ۲ خودپرداز سیار، عازم مرزهای جنوبی و غربی کشور شدند تا به ارائه خدمات مالی ۲۴ ساعته به کاروان‌های عزاداری اربعین حسینی بپردازند.
بر اساس این گزارش، این خودپردازها انواع خدمات بانکی شامل پرداخت وجه نقد، انتقال وجه با استفاده از کارت‌های شتابی، خرید شارژ مستقیم سیم‌کارت‌های اعتباری تلفن همراه و غیره به تمام زائران حضرت اباعبدالله الحسین(ع) ارایه می‌کنند.
این گزارش می‌افزاید، در تمام مدت خدمات‌رسانی در پایانه‌های مرزی، کارشناسان حاضر در محل، به‌صورت شبانه‌روزی اقداماتی همچون پول‌گذاری، رفع مشکلات احتمالی دستگاه‌ها و تحویل کارت‌های ضبط‌شده در همان لحظه را به هموطنان ارایه می‌کنند.
برای رفاه حال زائران محترم اربعین حسینی (ع)، شعب و باجه های این بانک نیز که در مسیر تردد زوار حضرت اباعبدالله‌الحسین درسطح استان‌های خوزستان، کرمانشاه، ایلام و سایر استان‌های همجوار قرار دارند، به‌صورت فوق‌العاده خدمات حضوری و الکترونیکی را به عاشقان اهل‌بیت‌ علیهم‌السلام ارائه می‌کنند.
گفتنی است؛ بانک پارسیان همه ساله همزمان با اربعین حسینی، از امکانات خود برای ارایه خدمات بانکی به زائران حسینی استفاده می کند.