تاریخ انتشار : چهارشنبه 9 شهریور 1401 - 20:33
کد خبر : 2935

افتتاح مدرسه بانک اقتصادنوین در روستای گوره‌زار استان مرکزی

افتتاح مدرسه بانک اقتصادنوین در روستای گوره‌زار استان مرکزی

همزمان با نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی جدید، سی امین مدرسه بانک اقتصادنوین در روستای گوره‌زار از توابع شهرستان خنداب استان مرکزی افتتاح شد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، آیین افتتاح این مدرسه، امروز ۹ شهریور ماه ۱۴۰۱، با حضور رییس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک اقتصادنوین و معلمان و

همزمان با نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی جدید، سی امین مدرسه بانک اقتصادنوین در روستای گوره‌زار از توابع شهرستان خنداب استان مرکزی افتتاح شد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، آیین افتتاح این مدرسه، امروز ۹ شهریور ماه ۱۴۰۱، با حضور رییس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک اقتصادنوین و معلمان و دانش آموزان، اهالی روستای گوره زار و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد.
این مدرسه سه کلاسه در زمینی به مساحت ۱۳۸۰ مترمربع و با اعتباری بیش از ۱۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید و با آغاز سال تحصیلی جدید میزبان کودکان این روستا خواهد بود.
گفتنی است بانک اقتصادنوین تا پیش از آغاز سال تحصیلی جدید پنج مدرسه دیگر افتتاح خواهد کرد و روند ساخت هفت مدرسه دیگر نیز در ماه‌های پیش رو به اتمام خواهد رسید که با بهره‌برداری از این مدارس تعداد مدارس ساخته شده توسط این بانک به ۴۲ مدرسه بالغ خواهد شد.

اخبار مرتبط