تاریخ انتشار : سه شنبه 8 شهریور 1401 - 13:44
کد خبر : 2837

طرح صنایع نیما تهویه مطبوع با حضور وزیر کشور افتتاح شد

طرح صنایع نیما تهویه مطبوع با حضور وزیر کشور افتتاح شد

طرح صنایع نیما تهویه مطبوع که از سوی بانک صنعت و معدن تامین مالی شده است، همزمان با ششمین روز از هفته دولت با حضور دکتر احمد وحیدی وزیر کشور، استاندار، معاونان استاندار، مدیر کل سازمان صمت، چند تن از نمایندگان مجلس و مدیریت بانک صنعت و معدن استان کهگیلویه و بویراحمد و سایر مسؤلان

طرح صنایع نیما تهویه مطبوع که از سوی بانک صنعت و معدن تامین مالی شده است، همزمان با ششمین روز از هفته دولت با حضور دکتر احمد وحیدی وزیر کشور، استاندار، معاونان استاندار، مدیر کل سازمان صمت، چند تن از نمایندگان مجلس و مدیریت بانک صنعت و معدن استان کهگیلویه و بویراحمد و سایر مسؤلان استانی افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت ومعدن، میزان تسهیلات پرداختی این بانک به شرکت یاد شده که به تولید سالانه ۱۱۰ هزار دستگاه انواع اسپلیت و کولرگازی اشتغال دارد، شامل دو فقره تسهیلات سرمایه در گردش به مبلغ ۸۰ میلیارد ریال و ۱۸ میلیارد ریال است.
همچنین تسهیلات سرمایه ثابت جهت طرح توسعه به مبلغ ۳۵۰ میلیارد ریال از محل منابع بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ در سال جاری به شرکت مذکور پرداخت شده است.
این طرح که در زمینی به مساحت ۳ هزار مترمربع احداث شده است، پس از بهره برداری برای ۲۷۳ نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی در بر خواهد داشت.