تاریخ انتشار : سه شنبه 8 شهریور 1401 - 13:17
کد خبر : 2819

قدردانی رئیس کمیته امداد امام خمینی«ره» از بانک کشاورزی

قدردانی رئیس کمیته امداد امام خمینی«ره» از بانک کشاورزی

رئیس کمیته امداد«ره» از بانک کشاورزی به دلیل جذب مطلوب منابع قرض الحسنه و نقش آفرینی در ایجاد اشتغال خانواده های نیازمند تشکر و قدردانی کرد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی؛ سید مرتضی بختیاری با تأکید بر توانمندی محرومان مورد حمایت،تقویت خودباوری نیازمندان و توسعه اشتغال به عنوان اولویت های کمیته

رئیس کمیته امداد«ره» از بانک کشاورزی به دلیل جذب مطلوب منابع قرض الحسنه و نقش آفرینی در ایجاد اشتغال خانواده های نیازمند تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی؛ سید مرتضی بختیاری با تأکید بر توانمندی محرومان مورد حمایت،تقویت خودباوری نیازمندان و توسعه اشتغال به عنوان اولویت های کمیته امداد امام خمینی«ره» به نقش این بانک در تحقق این اولویت‌ها اشاره کرد .

وی با اهدای لوح قدردانی به فریدون بهبهانی سرپرست بانک کشاورزی، مراتب قدردانی خود را به دلیل حمایت از مددجویان کمیته امداد امام خمینی «ره» اعلام و به پاس تلاش های چشمگیر برای جذب تسهیلات بانکی، ایجاد اشتغال مددجویان و رفع محرومیت از جامعه هدف کمیته امداد امام خمینی، از کارکنان این بانک تشکر و قدردانی کرد.