تاریخ انتشار : دوشنبه 7 شهریور 1401 - 17:27
کد خبر : 2778

اعطای ۶۰ هزار و ۵۰۰ فقره تسهیلات ازدواج تنها در ۵ ماه

اعطای ۶۰ هزار و ۵۰۰ فقره تسهیلات ازدواج تنها در ۵ ماه

بانک تجارت در مردادماه سال جاری و به منظور ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود، به ۱۵ هزار و ۶۹۹ نفر تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج پرداخت کرد تا نقش ویژه‌ای در حوزه حمایت از جوانان برای تشکیل خانواده ایفا کند. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک تجارت، در مرداد ماه امسال، ۱۵ هزار و ۶۹۹

بانک تجارت در مردادماه سال جاری و به منظور ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود، به ۱۵ هزار و ۶۹۹ نفر تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج پرداخت کرد تا نقش ویژه‌ای در حوزه حمایت از جوانان برای تشکیل خانواده ایفا کند.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک تجارت، در مرداد ماه امسال، ۱۵ هزار و ۶۹۹ نفر از مشتریان و متقاضیان، تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج خود را از شعب این بانک دریافت کرده‌اند تا تعداد کل تسهیلات ارائه شده در حوزه ازدواج به ۶۰ هزار و ۵۰۰ فقره افزایش یابد.

این در حالی است که ۴۶ هزار و ۱۵۴ متقاضی دیگر نیز با تشکیل پرونده در نوبت دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج قرار دارند که پس از تکمیل مدارک و معرفی ضامنین بر اساس قوانین، تسهیلات خود را دریافت خواهند کرد.

از سوی دیگر بانک تجارت با هدف اجرای قانون حمایت از فرزندآوری تعداد ۸۶۵ فقره تسهیلات در بازه زمانی مردادماه به متقاضیان این تسهیلات پرداخت کرد تا تعداد تسهیلات اعطایی در این حوزه به ۳۶ هزار و ۳۴۴ مورد برسد.

برچسب ها : ،