تاریخ انتشار : یکشنبه 6 شهریور 1401 - 16:49
کد خبر : 2693

مشارکت بانک توسعه تعاون در برگزاری نمایشگاه رسم تعاون

مشارکت بانک توسعه تعاون در برگزاری نمایشگاه رسم تعاون

بانک توسعه تعاون در برگزاری نمایشگاه رسم تعاون طی روزهای هفتم تا سیزدهم شهریور مشارکت می‌نماید. نمایشگاه رسم تعاون با شعار «تعاون، اقتصاد مردم‌نهاد، جامعه عادلانه» با رویکرد معرفی دیروز، امروز و فردای تعاون؛ طی روزهای هفتم تا سیزدهم شهریور در برج میلاد تهران برگزار می‌شود. این رویداد توسط معاونت تعاون وزارت تعاون، کار و

بانک توسعه تعاون در برگزاری نمایشگاه رسم تعاون طی روزهای هفتم تا سیزدهم شهریور مشارکت می‌نماید.

نمایشگاه رسم تعاون با شعار «تعاون، اقتصاد مردم‌نهاد، جامعه عادلانه» با رویکرد معرفی دیروز، امروز و فردای تعاون؛ طی روزهای هفتم تا سیزدهم شهریور در برج میلاد تهران برگزار می‌شود.
این رویداد توسط معاونت تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با مشارکت و حمایت بانک توسعه تعاون به مناسبت هفته تعاون برپا می‌شود.
بانک توسعه تعاون در این نمایشگاه با ارائه دستاوردهای چندین ساله بانکداری توسعه‌ای و مشارکت در طرح‌های ملی اشتغال‌زایی، خدمات و محصولات خود را برای تعاونگران، فعالین اقتصادی و عموم مردم معرفی می‌نماید.
گفتنی است تعاون به عنوان رویکردی راهبردی در اقتصادهای برتر دنیا مطرح است و در نظام اقتصادی جمهوری اسلامی ایران نیز، با هدفگذاری سهم ۲۵ درصدی در اقتصاد ملی، جایگاهی ویژه در پیشرفت اقتصادی کشور دارد.