تاریخ انتشار : یکشنبه 6 شهریور 1401 - 8:58
کد خبر : 2686

// رهاورد ملی// چتر حمایتی بانک کارگشایی بر سر اقشار محروم و نیازمند

// رهاورد ملی// چتر حمایتی بانک کارگشایی بر سر اقشار محروم و نیازمند

بانک کارگشایی با وجود شعب مختلف توانسته در اقصی نقاط کشور با پرداخت تسهیلات جعاله و قرض الحسنه موجب گره گشایی از مشکلات اقشار محروم و نیازمند و زمینه ساز کمک به رفع نیازهای فوری و احتیاجات ضروری متقاضیان باشد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، بانک کارگشایی به

بانک کارگشایی با وجود شعب مختلف توانسته در اقصی نقاط کشور با پرداخت تسهیلات جعاله و قرض الحسنه موجب گره گشایی از مشکلات اقشار محروم و نیازمند و زمینه ساز کمک به رفع نیازهای فوری و احتیاجات ضروری متقاضیان باشد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، بانک کارگشایی به عنوان یکی از واحد های بانک ملی ایران با اعتقاد و باوری عمیق به صورت پیوسته و مستمر در مسیر اجرا و ایفای مسئولیت اجتماعی خود تاکنون تلاش کرده تا این باور در بانک هر سال پر رنگ تر و پویاتر از قبل محقق شود.
بانک کارگشایی به ‌منظور رفع نیازهای فوری و ضروری متقاضیان و توان بخشی اقشار ضعیف و نیازمند، طی ۱۶ ماه اخیر در مجموع ۳۸۳ هزار و ۴۶۱ فقره وام قرض الحسنه و تسهیلات جعاله بالغ بر ۳۸ هزار و ۵۹ میلیارد ریال در جهت گره گشایی از مشکلات و رفع نیازهای فوری و احتیاجات ضروری به نیازمندان و متقاضیان اعطا کرده است.
این بانک افزون بر این طی فروردین تا پایان تیرماه سال جاری در قبال ترهین طلا و جواهرات، تعداد بیش از ۸۵ هزار و ۱۷۲ فقره تسهیلات به میزان ۸ هزار و ۵۴۸ میلیارد ریال در راه رفع احتیاجات ضروری به مصرف رسانده است که خود گویای فعالیت های مهم بانک در گره گشایی از حل مشکلات مشتریان است.
از ویژگی‌های مهم تسهیلات بانک کارگشایی این است که متقاضیان در مواقع ضروری بدون ضامن و در قبال ترهین طلا بدون پرداخت اقساط ماهانه، یکی از وام‌های قرض‌الحسنه یا جعاله را در مدت یک روز دریافت کنند.
بانک کارگشایی در حال حاضر تسهیلات خرد جعاله رفع احتیاجات ضروری را با سقف فردی ۲۰۰ میلیون ریال و وام قرض الحسنه را با سقف فردی ۵۰ میلیون ریال به ترتیب در قبال ترهین ۱۰۰ و ۵۰ گرم طلا و جواهرات، توسط ۱۳شعبه و ۴۲ دایره فعال در سراسر کشور به متقاضیان پرداخت می کند.