تاریخ انتشار : شنبه 5 شهریور 1401 - 14:30
کد خبر : 2652

برپایی نمایشگاه هفته دولت در بانک کشاورزی

برپایی نمایشگاه هفته دولت در بانک کشاورزی

همزمان با هفته دولت، نمایشگاهی با همین عنوان و با هدف معرفی دستاوردهای بانک کشاورزی در حمایت از زیربخش های کشاورزی در این بانک برپا شد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی ؛ محسن صفدری عضو هیأت مدیره این بانک در بازید از نمایشگاه مذکور، به اهمیت و ضرورت اطلاع

همزمان با هفته دولت، نمایشگاهی با همین عنوان و با هدف معرفی دستاوردهای بانک کشاورزی در حمایت از زیربخش های کشاورزی در این بانک برپا شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی ؛ محسن صفدری عضو هیأت مدیره این بانک در بازید از نمایشگاه مذکور، به اهمیت و ضرورت اطلاع رسانی درون سازمانی اشاره و خاطر نشان کرد: برپایی چنین نمایشگاه هایی فرصت مناسبی برای آگاهی بخشی به همکاران و مشتریان از اقدامات و دستاوردهای بانک خواهد بود.

وی ضمن قدردانی و مشارکت واحدهای ذیربط در برپایی این نمایشگاه، بر انعکاس عملکرد و دستاوردهای بانک کشاورزی از طریق تمام بسترهای اطلاع رسانی تأکید کرد افزود:  علاوه بر اعلام میزان تسهیلات پرداختی، معرفی سایر خدمات به ویژه بانکداری الکترونیک از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

صفدری در خاتمه  با اشاره به طرح های موثر بانک کشاورزی از جمله ناظران ویژه،طرح های ویژه بانوان،بانکداری پیوندی و طرح توسعه اشتغال روستایی، ابراز امیدواری کرد: برپایی نشست ها و  نمایشگاه ها و به کارگیری سایر ابزارهای اطلاع رسانی به بهبود و ارتقای آگاهی مشتریان و کارکنان نسبت به این طرح ها و خدمات کمک کند.