تاریخ انتشار : چهارشنبه 2 شهریور 1401 - 18:25
کد خبر : 2651

۱۲۰۰ شغل با استفاده از تسهیلات بانک توسعه تعاون در استان بوشهر ایجاد شد

۱۲۰۰ شغل با استفاده از تسهیلات بانک توسعه تعاون در استان بوشهر ایجاد شد

مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان بوشهر از ایجاد ۱۲۰۰ شغل با استفاده از تسهیلات طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری در این استان خبرداد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان بوشهر،سید مجتبی حسینی مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان بوشهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره

مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان بوشهر از ایجاد ۱۲۰۰ شغل با استفاده از تسهیلات طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری در این استان خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان بوشهر،سید مجتبی حسینی مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان بوشهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی ، باهنر و فرارسیدن هفته دولت در گفتگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار کرد : در راستای حمایت از بخش‌های تولیدی ، تعاونی ها و فعالین اقتصادی و همچنین در جهت کمک به رشد اشتغال استان از محل طرح تسهیلاتی اشتغال پایدار روستایی و عشایری ۱۲۰۰شغل جدید توسط این بانک دولتی در استان بوشهر ایجاد شده که این موضوع بیانگر تدابیر موفق بانک توسعه تعاون در تأمین مالی واحدها و فراهم کردن شرایط رشد صنایع و حمایت از تولید و ایجاد اشتغال در استان است.

وی با بیان اینکه از ابتدای اجرای طرح ملی اشتغال پایدار روستایی و عشایری در سال ۱۳۹۷ تاکنون در استان بوشهر مبلغ ۷۸۳میلیارد ریال به طرحهای واجد شرایط لازم تسهیلات پرداخت گردیده ، اظهارکرد : تعدادکل طرح های پرداختی در استان ۵۷۰ فقره طرح بوده است که به ترتیب شهرستان های دیر ، دشتستان ، جم ، گناوه و عسلویه بیشترین تعداد طرحهای مصوب اجرا شده را داشته اند .

مدیر شعب استان بوشهر گفت : نرخ سود این تسهیلات بین ۴تا ۶درصد است که باعث رونق کسب و کار ، اشتغال و همچنین افزایش توان تولید محصولات را در بخش‌های مختلف اقتصادی استان شاهد باشیم.

حسینی یادآور شد : از ابتدای اجرای طرح «اشتغال پایدار روستایی و عشایری»، بانک توسعه تعاون به‌عنوان بانک عامل این طرح اقدامات و فعالیت‌های اثرگذاری را در مناطق محروم و کم برخوردار استان انجام داده و در کنار دو بانک و صندوق کارآفرینی وظیفه پرداخت تسهیلات طرح بزرگ ملی اشتغال پایدار روستایی و عشایری را بر عهده داشته است.

مدیر شعب بوشهر با بیان اینکه بانک توسعه تعاون با ۱۱شعبه و یک باجه در استان فعالیت دارد، افزود: تمامی مراکز شهرستان های استان به شعبه این بانک وجود دارد و درشهر بوشهر نیز سه شعبه بانک توسعه تعاون فعال بوده و کلیه خدمات بانکی را به عموم جامعه و تعاونگران ارائه می دهد.

این مقام مسئول در پایان اظهار کرد: در استان بوشهر بانک توسعه تعاون طی مدت اخیربسته‌ها، برنامه ها و پیشنهادهای جذاب و قابل رقابتی را در حوزه های گوناگون بانکی از جمله تجهیز منابع، پرداخت تسهیلات، محصولات بانکی، صدور انواع ضمانت نامه های بانکی و اعتبار اسنادی داخلی تهیه کرده است که عموم مشتریان، تعاونگران، واحدهای تولیدی و سازمانهای دولتی به ویژه سازمان های همکار در مجموعه وزارتخانه تعاون ،کارورفاه اجتماعی می توانند از این خدمات به نفع خود، مشتریان، کارکنان و جامعه هدف مورد نظر بهره لازم و کافی را ببرند.

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی