تاریخ انتشار : پنجشنبه 3 شهریور 1401 - 14:43
کد خبر : 2648

تشکیل شورای هماهنگی مسوولان روابط عمومی دستگاه های زیر مجموعه وزارت مردم در استان خراسان رضوی

تشکیل شورای هماهنگی مسوولان روابط عمومی دستگاه های زیر مجموعه وزارت مردم در استان خراسان رضوی

به مناسبت فرارسیدن هفته دولت جلسه شورای هماهنگی مسوولان روابط عمومی دستگاه های زیر مجموعه وزارت مردم با حضور محمد امین بابایی مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان در این اداره کل برگزارشد. محمد امین بابایی در این نشست بر اهمیت نقش و وظایف روابط عمومی در معرفی خدمات سازمان‌ها و اطلاع رسانی درست و

به مناسبت فرارسیدن هفته دولت جلسه شورای هماهنگی مسوولان روابط عمومی دستگاه های زیر مجموعه وزارت مردم با حضور محمد امین بابایی مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان در این اداره کل برگزارشد.

محمد امین بابایی در این نشست بر اهمیت نقش و وظایف روابط عمومی در معرفی خدمات سازمان‌ها و اطلاع رسانی درست و بهنگام به مردم و دریافت بازخوردها و انتقال آن به مدیران، به تصمیم سازی جهت رفع مشکلات و اصلاح فرایندها تاکید کرد و گفت: با توجه به اهمیت اطلاع رسانی و آگاهی مردم از خدمات دستگاه های اجرایی، هماهنگی و ایجاد انسجام بیشتر بین دستگاه ها از طریق مسوولان روابط عمومی عضو این شورا، کمک قابل توجهی در بهبود عملکرد این دستگاه ها دارد و باید از ظرفیت های دستگاه ها برای تقویت شورای هماهنگی استفاده کرد.

وی در جهت تقویت جایگاه روابط عمومی ها در سازمان ها افزود:‌ مهمترین کارهایی که در جهت تقویت شورای روابط عمومی دستگاه های زیر مجموعه شامل نقش آفرینی در تصمیم سازی های سازمانی، مستند سازی فعالیت های سازمانی با ایجاد محتوای خبری و تصویری، استفاده از ظرفیت افراد متخصص در دستگاه های زیر مجموعه برای آموزش و توانمند سازی روابط عمومی ها، استفاده بهینه از فضای مجازی برای ارائه اخبار فعالیتها به مخاطبین و رسانه ها شناسایی و اجرای کارهای مشترک در مناسبت ها و حضور مدیران کشوری در استان و سایر موارد تخصصی مشترک روابط عمومی است.

در ادامه مسوولان روابط عمومی دستگاه های زیرمجموعه وزرات تعاون نظرات خود را ارایه کردند.کارشناس روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان خراسان رضوی گفت: شناخت رسانه و ابزار رسانه در دنیای امروز بسیار ضروری است چه بسا با عدم مهارت استفاده از این ابزار سازمانها متحمل هزینه های فراوانی بشوند. حسین طحان توانمندسازی روابط عمومی ها را در حوزه شناخت بسترهای جدید اطلاع رسانی ضروری دانست و تولید محتوا در بسترهای منسوخ شده را یکی از آفت های فعلی سازمان ها برشمرد.