تاریخ انتشار : شنبه 5 شهریور 1401 - 13:06
کد خبر : 2626

افتتاح واحد تولید مفتول گالوانیزه و فنس در شهرستان بشرویه با تسهیلات بانک توسعه تعاون

افتتاح واحد تولید مفتول گالوانیزه و فنس در شهرستان بشرویه با تسهیلات بانک توسعه تعاون

واحد تولید مفتول گالوانیزه و فنس بشرویه با تسهیلات بانک توسعه تعاون در هفته دولت افتتاح می‌شود. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک توسعه تعاون استان خراسان جنوبی، با عنایت به شعار سال مبنی بر تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین، بانک توسعه تعاون نیز پس از نیازسنجی از کارگاه تولید

واحد تولید مفتول گالوانیزه و فنس بشرویه با تسهیلات بانک توسعه تعاون در هفته دولت افتتاح می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک توسعه تعاون استان خراسان جنوبی، با عنایت به شعار سال مبنی بر تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین، بانک توسعه تعاون نیز پس از نیازسنجی از کارگاه تولید فنس در شهرستان بشرویه به مواد اولیه از انواع مفتول گالوانیزه دغدغه تأمین مالی این مجموعه را پذیرش و طرح مجری واحد را مورد بررسی قرار داد تا چرخهٔ تولید این محصول در استان خراسان جنوبی تکمیل شود.

میزان اعتبار مورد نیاز این پروژه بالغ بر ۱۲۰ میلیارد ریال پیش بینی شده بود که بانک توسعه تعاون برای احداث این واحد از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی ۳۰ میلیارد ریال تسهیلات به آن اختصاص داد.

مقرر است این کارخانه با حضور مقامات استانی و شهرستانی در هفته دولت سال جاری افتتاح شود که با راه اندازی آن علاوه بر رفع نیاز مواد اولیه کارگاه‌های تولید فنس و کمک به صادرات محصول نهایی، زمینه اشتغال برای ۱۰ نفر در شهرستان بشرویه ایجاد می‌شود.

گفتنی است بانک توسعه تعاون به عنوان یک بانک دولتی وعامل اعتبارات صندوق توسعه ملی در استان خراسان جنوبی، آمادگی حمایت از تولید و اشتغال در اقصی نقاط استان را دارد.