تاریخ انتشار : چهارشنبه 2 شهریور 1401 - 14:40
کد خبر : 2465

پیام سرپرست بانک توسعه تعاون به مناسبت آغاز هفته دولت

پیام سرپرست بانک توسعه تعاون به مناسبت آغاز هفته دولت

شیخ حسینی فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت. هشتم شهریور ماه یادآور حمله تروریستی به دفتر نخست وزیری و شهادت دو اسوه مجاهد دولت جمهوری اسلامی ایران شهیدان رجایی و باهنر است و چه پرافتخار است که نام و خاطره این دو بزرگوار به نام هفته دولت و روز کارمند گره بخورد.

شیخ حسینی فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت.

هشتم شهریور ماه یادآور حمله تروریستی به دفتر نخست وزیری و شهادت دو اسوه مجاهد دولت جمهوری اسلامی ایران شهیدان رجایی و باهنر است و چه پرافتخار است که نام و خاطره این دو بزرگوار به نام هفته دولت و روز کارمند گره بخورد.
و قدر یقیین در کارنامه دولت هایی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی عهده‏ دار اداره امور کشور و انجام وظایف مهم اجرایی بوده‏ اند، یادگارهای ارزشمندی از تلاش‏ها و فداکاری‏ها از دوران جنگ تحمیلی تا کنون در صفحات تاریخ بسیار ثبت شده که یکی از آخرین و مهمترین آن ها کوشش بی وقفه دولت مردان ایران زمین در دولت سیزدهم در رفع تحریم های ظالمانه و به سرانجام رساندن مذاکرات سخت و فشرده هسته ای با قدرت های بزرگ ضمن حفظ اصول، ارزش ها و منافع عالیه کشور با اقتدار تمام است و البته کمترین وظیفه ما قدردانی از این اقدامات و تلاش ها است.
اینجانب فرصت را غنیمت می شمارم و ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهدای عزیز رجائی و باهنر فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را به حضور تمامی همکاران محترم تبریک عرض نموده، آرزوی سلامت، سعادت و توفیق بیش از پیش برای همه خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ظل توجهات حضرت بقیه الله از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.