تاریخ انتشار : یکشنبه 30 مرداد 1401 - 22:24
کد خبر : 2333

استقبال بی‌نظیر از سامانه جدید بورس کالای کارگزاری بانک ملی ایران در جریان عرضه خودرو

استقبال بی‌نظیر از سامانه جدید بورس کالای کارگزاری بانک ملی ایران در جریان عرضه خودرو

سامانه جدید بورس کالای کارگزاری بانک ملی ایران در جریان عرضه خودرو در این بازار، مورد استقبال بی نظیر معامله گران و سرمایه گذاران قرار گرفت. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، بورس کالای ایران در هفته جاری، میزبان عرضه ۶۰۰ دستگاه خودرو گروه تولیدی بهمن موتور بود که

سامانه جدید بورس کالای کارگزاری بانک ملی ایران در جریان عرضه خودرو در این بازار، مورد استقبال بی نظیر معامله گران و سرمایه گذاران قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، بورس کالای ایران در هفته جاری، میزبان عرضه ۶۰۰ دستگاه خودرو گروه تولیدی بهمن موتور بود که سامانه خرید آنلاین بورس کالای کارگزاری این بانک با ثبت‌نام و ارائه کد آنلاین به بیش از یک هزار نفر، رکوردی جدید ثبت کرد تا خود گویای اعتماد مشتریان به این کارگزاری باشد.
در جریان این عرضه، واحد بورس کالای کارگزاری بانک ملی ایران با بهره‌مندی از پرسنل مجرب موفق شد در همه کدهای عرضه شده رقابت کرده و در بهترین قیمت‌ها نسبت به خرید خودرو برای مشتریان اقدام کند.
مشتریان و سرمایه گذاران گرانقدر می توانند به منظور اخذ کد آنلاین بورس کالا به نشانی bmi.ebgo.ir مراجعه کرده و جهت راهنمایی بیشتر با شماره ۰۲۱۸۴۳۵۸ تماس گیرند.