تاریخ انتشار : یکشنبه 30 مرداد 1401 - 22:36
کد خبر : 2328

صورت های مالی سال ۱۴۰۰ بانک کشاورزی تصویب شد

صورت های مالی سال ۱۴۰۰ بانک کشاورزی تصویب شد

مجمع عمومی عادی سالانه بانک کشاورزی برگزار و  صورت های مالی این بانک در  سال مالی۱۴۰۰ تصویب شد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، در این جلسه که سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی ، سید عباس حسینی معاون امور بانک و بیمه وزارت اموراقتصادی و

مجمع عمومی عادی سالانه بانک کشاورزی برگزار و  صورت های مالی این بانک در  سال مالی۱۴۰۰ تصویب شد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، در این جلسه که سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی ، سید عباس حسینی معاون امور بانک و بیمه وزارت اموراقتصادی و دارایی و اعضای مجمع حضور داشتند، فریدون بهبهانی سرپرست این بانک، عملکرد و شاخص های مالی بانک کشاورزی در حوزه های مختلف را تشریح و تبیین کرد.

بر اساس این گزارش، این جلسه عصر روز یکشنبه ۳۰ مردادماه به منظور بررسی صورت های مالی بانک کشاورزی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ برگزار و ضمن قدردانی از مجموعه اقدامات صورت گرفته، صورت های مالی این بانک در سال مذکور به تصویب اعضای مجمع رسید.

اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد بانک کشاورزی، نمایندگانی از وزارتخانه های جهاد کشاورزی، امور اقتصادی و دارایی، صنعت و معدن تجارت، راه و شهرسازی ، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین سازمان برنامه و بودجه و سازمان حسابرسی نیز در این جلسه حضور داشتند.