تاریخ انتشار : یکشنبه 30 مرداد 1401 - 10:07
کد خبر : 2291

رشد ۱۵۵ درصدی پرداخت تسهیلات به بخش تولید و اشتغال از سوی بانک ملی ایران

رشد ۱۵۵ درصدی پرداخت  تسهیلات به بخش  تولید و اشتغال از سوی بانک ملی ایران

صورت‌های مالی بانک ملی ایران نشان می دهد که پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه بانک ملی ایران تا پایان تیرماه ۱۴۰۱ نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد یافته است. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، به استناد برخی اقلام صورت های مالی بانک ملی ایران تسهیلات پرداختی قرض‌الحسنه با موضوع

صورت‌های مالی بانک ملی ایران نشان می دهد که پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه بانک ملی ایران تا پایان تیرماه ۱۴۰۱ نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد یافته است.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، به استناد برخی اقلام صورت های مالی بانک ملی ایران تسهیلات پرداختی قرض‌الحسنه با موضوع تولید و اشتغال تا پایان تیرماه ۱۴۰۱، ۱۵۵ درصد رشد را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می دهد.
بر این اساس آمارها نشان می دهد در سال ۱۴۰۰، تعداد ۴۸۴ هزار و ۳۱۲ فقره تسهیلات قرض الحسنه به مبلغ ۲۴۶ هزار و ۵۸۴ میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت شده است.
همچنین تعداد یک میلیون و ۲۳۹ هزار و ۸۳۹ فقره تسهیلات به ارزش ۲ میلیون و ۲۷ هزارو ۸۰۶ میلیارد ریال به بخش های مختلف اقتصادی بنگاه‌های کوچک و متوسط در سال ۱۴۰۰ پرداخت شده است.