تاریخ انتشار : یکشنبه 30 مرداد 1401 - 6:40
کد خبر : 2288

هدفگذاری های بانک ملی ایران نتیجه داد

هدفگذاری های بانک ملی ایران نتیجه داد

بررسی صورت‌های مالی بانک ملی ایران در سال ۱۴۰۰ بیانگر این است که جمع درآمدهای این بانک در سال مالی جدید نسبت به سال قبل رشد ۶۸ درصدی داشته است و این نشان می دهد که بانک ملی ایران طبق برنامه ریزی ها و هدفگذاری های صورت گرفته خود حرکت کرده است. به گزارش پایگاه

بررسی صورت‌های مالی بانک ملی ایران در سال ۱۴۰۰ بیانگر این است که جمع درآمدهای این بانک در سال مالی جدید نسبت به سال قبل رشد ۶۸ درصدی داشته است و این نشان می دهد که بانک ملی ایران طبق برنامه ریزی ها و هدفگذاری های صورت گرفته خود حرکت کرده است.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، اقدامات این بانک در طول یک سال گذشته نشان می دهد مدیریت صحیح و کارآمد می تواند زمینه فعالیت های سازنده و تغییرات اساسی را ایجاد کند.
بر اساس صورت‌های مالی بانک ملی ایران در درآمد و هزینه در تیرماه ۱۴۰۱ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل نشان می دهد که جمع درآمدهای این بانک از ۱۳۷ هزار و ۹۴۸ میلیارد و ۶۳۶ میلیون ریال در تیرماه ۱۴۰۰ به رقم ۲۳۲ هزار و ۳۰ میلیارد و ۷۳۲ میلیون ریال در سال جدید افزایش داشته است که رشد ۶۸ درصدی را نشان می دهد.
پر واضح است که جمع هزینه های این بانک در تیرماه ۱۴۰۱ به ارزش ۲۵۷ هزار و ۸۱۳ میلیارد و ۹ میلیون ریال را ثبت کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۱ درصد افزایش داشته است.
با نگاهی کارشناسانه، عملکرد سال مالی ۱۴۰۰ بانک ملی ایران با نتایج سال قبل آن کاملا مشخص و واضح است بطوری که نکته برجسته در صورت های مالی این بانک در مدت سال گذشته نشان می دهد زیان بانک از رقم ۵۸ هزار و ۷۴۷ میلیارد و ۷۹۲ میلیون ریال در سال ۱۴۰۰ به مبلغ ۲۵ هزار و ۷۸۲ میلیارد و ۲۷۷ میلیون ریال در سال ۱۴۰۱ کاهش پیدا کرده است که این کاهش ناشی از از افزایش ۶۸ درصدی درآمدهای این بانک است و این آمار و ارقام بیانگر این موضوع مهم است که سیاست ها، راهبردها و اهداف بانک طی یک سال اخیر درست و به جا انتخاب و اجرا شده است.