تاریخ انتشار : شنبه 29 مرداد 1401 - 15:07
کد خبر : 2266

نشست تخصصی کارگزاری بانک صنعت و معدن با مدیران بانکی استان خراسان رضوی

نشست تخصصی کارگزاری بانک صنعت و معدن با مدیران بانکی استان خراسان رضوی

اولین نشست تخصصی واحد کالایی کارگزاری بانک صنعت و معدن با سرپرست و مدیران استان خراسان رضوی و معاونین این بانک در آخرین هفته مرداد ماه سال جاری با هدف ایجاد تعامل و همکاری دو سویه و گسترش روابط بین مجموعه‌ها برگزار شد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، در

اولین نشست تخصصی واحد کالایی کارگزاری بانک صنعت و معدن با سرپرست و مدیران استان خراسان رضوی و معاونین این بانک در آخرین هفته مرداد ماه سال جاری با هدف ایجاد تعامل و همکاری دو سویه و گسترش روابط بین مجموعه‌ها برگزار شد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، در این نشست علاوه بر مدیران ارشد استان خراسان رضوی این بانک، مدیر عامل شرکت صانع مشهد، مدیر عامل کارخانه فرش نگین مشهد، مدیر عامل شرکت شکوه نور خراسان، مدیران شرکت های بورسی الکتریک شرق، فرابورسی الیاف مصنوعی، پارت سازان، نیان الکتریک، گروه مالی قطعات خودرو پیوند و مدیران شرکت پارت پاپیروس نیز حضور داشتند.
در این دیدار مقرر گردید، از این پس به منظور بسط همکاری و پیشبرد هر چه بیشتر اهداف طرفین، قراردادها و معاملات کالایی با کارگزاری بانک صنعت و معدن رونق بیشتری پیدا کرده و هر گونه ابهام در خصوص نحوه عملکرد و نوع همکاری، از سوی شعبه مشهد برطرف و همکاران کارگزاری بانک صنعت و معدن در لحظه پاسخگوی تمامی سوالات و مرتفع ساختن تمامی مشکلات احتمالی باشند.
همچنین پیرو مذاکرات صورت گرفته مقرر شد، از این پس دوره‌های آموزشی بورس کالا برای همکاران بانک و مشتریان کارگزاری که در مشهد با شعبه کارگزاری بانک صنعت و معدن همکاری دارند، برگزار گردد.
بر این اساس کارگزاری بانک صنعت و معدن اعلام آمادگی خود را برای ارائه هر گونه خدمات در زمینه بورس کالا به مشتریان، شرکت‌ها و افراد حاضر در جلسه اعلام نموده و با توجه به استقبال و اشتیاق مشتریان و مدیران بانکی مقرر شد از این پس کارگزاری با هدف شرح و ارائه خدمات خود در بخش های مختلف در استان‌هایی که دارای شعبه می‌باشد، حضور پر رنگ تری پیدا کرده و تعاملات خود را با همکاران بانکی استان‌ها مستحکم تر نماید.
شایان ذکر است در این گردهمایی، دکتر حسن زاده سرپرست بانک صنعت و معدن استان خراسان رضوی به همراه معاونین استانی ایشان حضور داشتند.