تاریخ انتشار : دوشنبه 18 تیر 1403 - 16:15
کد خبر : 19632

پیشرفت ۸۰ درصدی پروژه ۴۳ واحد مسکونی خوزان خمینی شهر

پیشرفت ۸۰ درصدی پروژه ۴۳ واحد مسکونی خوزان خمینی شهر

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خمینی‌شهر گفت: پیشرفت پروژه ۴۳ واحد مسکونی خوزان که در بافت فرسوده شهر خمینی شهر در حال اجرا است به ۸۰ درصد رسید.به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی از استان اصفهان؛ سعید حاجی احمدی رئیس اداره راه

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خمینی‌شهر گفت: پیشرفت پروژه ۴۳ واحد مسکونی خوزان که در بافت فرسوده شهر خمینی شهر در حال اجرا است به ۸۰ درصد رسید.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی از استان اصفهان؛ سعید حاجی احمدی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خمینی‌شهر در خصوص وضعیت پروژه‌های مسکونی در بافت فرسوده این شهرستان اظهار کرد: در حال حاضر مراحل نازک کاری طرح ساخت ۴۳ واحد مسکونی دارای چهار بلوک در بافت فرسوده خوزان خمینی شهر در حال اجراست.
وی افزود: با تلاش‌های به عمل آمده پیشرفت فیزیکی این پروژه ۴۳ واحدی به ۸۰ درصد رسیده است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خمینی‌شهر به روند دیگر طرح‌های حمایتی مسکن در شهر خمینی شهر پرداخت و گفت: در کنار طرح نهضت ملی مسکن خمینی شهر، در زمینی به مساحت چهارهزار و ۵۰۰ مترمربع، پروژه تأمین زمین برای هزار و ۳۲۰ خانواده دارای دو عضو معلول پیش‌بینی شده است.
به گفته حاجی احمدی، در قسمت غربی پروژه نیز زمینی به مساحت ۲۲ هزار مترمربع، برای ساخت واحدهای مسکونی برای ۳۶۲ نفر از ایثارگران اختصاص یافته است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خمینی شهر بیان کرد: قطعه زمینی به مساحت ۱۰ هزار مترمربع ویژه محرومان در مرکز شهر واقع شده است که با پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی به‌زودی تحویل متقاضیان می‌شود.

برچسب ها : ،