تاریخ انتشار : سه شنبه 29 خرداد 1403 - 10:56
کد خبر : 19243

کانون بانک‌ها و مؤسسات اعتباری خصوصی اعلام کرد: رتبه دوم بانک آینده در سهم از بازار مانده منابع اشخاص در سال ۱۴۰۲

کانون بانک‌ها و مؤسسات اعتباری خصوصی اعلام کرد: رتبه دوم بانک آینده در سهم از بازار مانده منابع اشخاص در سال ۱۴۰۲

بر اساس داده‌های کانون بانک‌ها و مؤسسات اعتباری خصوصی در آبان‌ماه سال ۱۴۰۲، بانک آینده با سهم از بازار ۱۲.۴ درصدی، رتبه دوم سهم از بازار مانده منابع اشخاص را به‌خود اختصاص داد. بانک آینده در راستای تحقق اهداف خود در حوزه جذب‌منابع و ارائه تسهیلات توانست سهم خود را از بازار افزایش داده و

بر اساس داده‌های کانون بانک‌ها و مؤسسات اعتباری خصوصی در آبان‌ماه سال ۱۴۰۲، بانک آینده با سهم از بازار ۱۲.۴ درصدی، رتبه دوم سهم از بازار مانده منابع اشخاص را به‌خود اختصاص داد.
بانک آینده در راستای تحقق اهداف خود در حوزه جذب‌منابع و ارائه تسهیلات توانست سهم خود را از بازار افزایش داده و موفقیت دیگری در عرصه بانکداری کشور کسب کند.
این بانک با کاهش فاصله زمانی منابع و مصارف، وصول مطالبات معوق، مولدسازی دارایی‌های مازاد و فعالیت بیش‌تر شرکت‌های سرمایه‌گذاری، موفق شد تا حجم نقدینگی بیش‌تری را به بانک وارد سازد که متعاقباً ذخایر بیش‌تری نیز آزاد خواهد شد. 
شایان ذکر است؛ بانک آینده ضمن کسب موفقیت‌های پی‌درپی از اساسی‌ترین هدف خود که خدمت‌رسانی به هم‌وطنان گرامی است، غافل نبوده و با طراحی و ارائه خدمات و محصولات متنوع خود از جمله طرح‌های اعتباری و تسهیلاتی هم‌چون: «کارگشا» و «طراوت» با هدف حمایت از تولیدات داخلی و ایجاد اشتغال و خدمات بانکداری الکترونیکی و ارزی، همواره در راستای تحقق اصل «مشتری‌مداری»، گام بر می‌دارد.

برچسب ها : ،