تاریخ انتشار : یکشنبه 27 خرداد 1403 - 18:26
کد خبر : 19238

پیام سرپرست بانک کشاورزی به مناسبت روز جهاد کشاورزی

پیام سرپرست بانک کشاورزی به مناسبت روز جهاد کشاورزی

وهب متقی نیا سرپرست بانک کشاورزی با ارسال متنی ضمن گرامیداشت روز جهاد کشاورزی، این روز را به دکتر محمدعلی نیکبخت وزیر جهاد کشاورزی و کارکنان این وزارتخانه تبریک گفت. درپی متن این پیام را مشاهده می فرمایید.   بسم الله الرحمن الرحیم   جناب آقای دکتر نیکبخت، وزیر محترم جهاد کشاورزی باسلام و احترام بی

وهب متقی نیا سرپرست بانک کشاورزی با ارسال متنی ضمن گرامیداشت روز جهاد کشاورزی، این روز را به دکتر محمدعلی نیکبخت وزیر جهاد کشاورزی و کارکنان این وزارتخانه تبریک گفت.

درپی متن این پیام را مشاهده می فرمایید.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

جناب آقای دکتر نیکبخت، وزیر محترم جهاد کشاورزی

باسلام و احترام

بی تردید وزارت جهادکشاورزی از زمان شکل گیری تاکنون در تاریخ درخشان فعالیت خود منشا خدمات فراوانی در راستای رونق تولید ، امنیت غذایی ، اشتغال ، ثروت و رفاه عمومی کشور عزیزمان بوده است.

خدمات ارزشمندی که با بکارگیری نیروهای مردمی و در سایه فرهنگ انقلابی همرا ه با شور و نشاط خدمت به جامعه عزیز روستایی توانست نقش بسیار موثری در حمایت ازعامه مردم و کمک به توسعه و عمران مناطق روستایی و عشایری کشور ایفا نماید و امروزبا اتکا به توانمندی و تلاش جمیع همکاران یکی از مهمترین ارکان پیشرفت تولید و اقتصاد مقاومتی به شمار می آید و شکی نیست که با رونق کشاورزی دانش بنیان بخش عمده ای از بار صادرات غیرنفتی کشور را نیز به دوش خواهد کشید .

این بانک همراستا با اهداف عالی و فعالیتهای آن وزارتخانه محترم همواره کوشیده است تا همگام با تحولات نوین صنعت بانکداری دیجیتال در ارائه خدمات و محصولات نوین و تامین منابع مالی برای بخش کشاورزی  و جلب اعتماد مشتریان و جامعه هدف ، ویژه کشاورزان عزیز گامهای موثری بردارد .

اینجانب به نمایندگی از همکاران بانک کشاورزی ضمن تبریک این روز خجسته و همچنین هفته جهادکشاورزی ، دوام توفیق خدمت و تلاش های جنابعالی و مجموعه همکاران را از درگاه ایزد منان خواستارم و امید وارم بتوانیم همچون گذشته به عنوان بازوی اقتصادی آن وزارت¬خانه محترم بیش از پیش در حمایت از بخش کشاورزی به عنوان یکی ازمهمترین بخش های بنیادین نظام اقتصادی کشور کوشا بوده و در سایه توجهات باریتعالی در تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری همواره افتخار خدمت رسانی به مردم عزیزکشورمان را داشته باشیم .

 

                                                                                                                                                                                                                                            وهب متقی نیا

 

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی