تاریخ انتشار : سه شنبه 22 خرداد 1403 - 11:42
کد خبر : 19075

مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با سازمان منطقه‌ای آزاد قشم تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد

مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با سازمان منطقه‌ای آزاد قشم تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد

مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی ا هدف ایجاد و گسترش زمینه‌های همکاری فنی، علمی، آموزشی و پژوهشی با سازمان منطقه‌ای آزاد قشم تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.به گزارش آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسن- هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، در راستای فعالیت‌های مشترک و

مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی ا هدف ایجاد و گسترش زمینه‌های همکاری فنی، علمی، آموزشی و پژوهشی با سازمان منطقه‌ای آزاد قشم تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.
به گزارش آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسن- هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، در راستای فعالیت‌های مشترک و به‌ منظور ایجاد و گسترش زمینه‌های همکاری فنی، علمی، آموزشی و پژوهشی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و سازمان منطقه آزاد قشم تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند.

همکاری متقابل فنی، علمی، آموزشی و پژوهشی در راستای ارتقای کیفیت و بهره‌وری در حوزه صنعت ساختمان، راه و شهرسازی موضوع همکاری طرفین است.

اجرای پروژه‌های تحقیقاتی جامع در خصوص استفاده از مصالح بومی سطح جزیره در اجرای پروژه عمرانی و ساختمانی توسط «مرکز»، اجرای پروژه‌های تحقیقاتی جامع در خصوص استفاده از بتن و آسفالت گوگردی در پروژه‌های جاری «سازمان»، مشاوره فنی و اقتصادی در خصوص دستاوردهای استفاده از مصالح نوین در ساخت آسفالت و بتن. انجام خدمات پژوهشی، نظارت عالیه و تضمین کیفیت (QA) عملیات روسازی آسفالتی و بتن در پروژه‌هایی که منجر به استفاده از مصالح نوین می‌شود، نظارت عالیه «مرکز» در زمینه های احداث انواع ابنیه فنی و سازه‌های خاص بنابر تشخیص «سازمان». نظارت عالیه «مرکز» بر ارزیابی طرح‌های مقاوم سازی «سازمان» در انواع ابنیه فنی و سازه‌های متنوع از جمله اسکله‌، پل‌ و نظایر آن، ارزیابی تأمین‌کنندگان و تولیدکنندگان قیر و آسفالت پروژه‌های روسازی «سازمان» توسط «مرکز». مستندسازی و مدیریت دانش در پروژه‌های اجرایی که توسط «مرکز» با همکاری «سازمان» انجام می‌شود و تعریف، تدوین و برگزاری دوره‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی مورد نیاز «سازمان» توسط مرکز از مهمترین زمینه‌های همکاری در این تفاهم نامه است.

برچسب ها : ،

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی