تاریخ انتشار : دوشنبه 7 خرداد 1403 - 16:49
کد خبر : 18811

افتتاح همزمان مسکن مهر پردیس و مهستان با حضور وزیر راه

افتتاح همزمان مسکن مهر پردیس و مهستان با حضور وزیر راه

سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید ایران از افتتاح همزمان واحدهای مسکن مهر شهرهای جدید پردیس و مِهستان با حضور وزیر راه و شهرسازی طی امروز خبر داد.به گزارش آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از تسنیم، سعید غفوری اظهار کرد: امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی در شهر جدید مِهستان

سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید ایران از افتتاح همزمان واحدهای مسکن مهر شهرهای جدید پردیس و مِهستان با حضور وزیر راه و شهرسازی طی امروز خبر داد.
به گزارش آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از تسنیم، سعید غفوری اظهار کرد: امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی در شهر جدید مِهستان (هشتگرد) ۳۰۸۰ واحد مسکن مهر تکمیل شده، افتتاح می‌شود.

وی افزود: همچنین به‌طور همزمان ۳۳۶۷ واحد مسکن مهر باقیمانده شهر جدید پردیس نیز افتتاح خواهد شد.

وی با اشاره به آغاز عملیات آماده‌سازی فازهای ۷،۴،۳،۲،۱ شهر جدید مِهستان با اعتبار ۵۰۰ میلیارد تومانی،‌تصریح کرد: همچنین در این شهر ساخت ۵۰۰۰ واحد نهضت ملی مسکن با حضور وزیر راه و شهرسازی آغاز می‌شود.

سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید ایران از افتتاح روشنایی فاز ۷ به طول ۴ کیلومتر به ارزش ۱۰ میلیارد تومان خبر داد و اضافه کرد: با تطویل شانت ایستگاه شهید سلیمانی برای توقف شبانه قطار در ایستگاه، زمان سرویس‌دهی به مردم افزایش می‌یابد.

برچسب ها : ،

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی