تاریخ انتشار : پنجشنبه 3 خرداد 1403 - 17:15
کد خبر : 18714

حضور مدیران و همکاران بانک مسکن در آیین تشییع پیکر شهید امیرعبداللهیان

حضور مدیران و همکاران  بانک مسکن در آیین تشییع پیکر شهید امیرعبداللهیان

جمعی از مدیران و کارکنان بانک مسکن با حضور در مراسم تشییع پیکر شهید «حسین امیرعبداللهیان»در محل وزارت امور خارجه، یاد و خاطره این شهید خدمت را گرامی داشتند.به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا؛ در این مراسم که در فضایی آکنده از حزن و اندوه برگزار شد، مدیران و کارکنان

جمعی از مدیران و کارکنان بانک مسکن با حضور در مراسم تشییع پیکر شهید «حسین امیرعبداللهیان»در محل وزارت امور خارجه، یاد و خاطره این شهید خدمت را گرامی داشتند.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا؛ در این مراسم که در فضایی آکنده از حزن و اندوه برگزار شد، مدیران و کارکنان بانک مسکن همگام با مردم قدردان پایتخت، بر زنده نگاه داشتن یاد و نام و ادامه راه شهدای خدمت تاکید کردند.

همچنین همزمان با برگزاری مراسم تشییع پیکر شهید «حسین امیرعبداللهیان»، موکب بانک مسکن در مقابل ساختمان ادارات مرکزی این بانک و شعبه مستقل مرکزی در خیابان فردوسی برپا و از شرکت کنندگان در مراسم تشییع پیکر این شهید پذیرایی شد.

گفتنی است؛ پیکر شهید امیرعبداللهیان پس از تشییع در میان حضور گسترده مردم و مسئولان و همکاران وی در وزارت امور خارجه، در حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی(علیه السلام) به خاک سپرده می شود.

برچسب ها : ،

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی