تاریخ انتشار : پنجشنبه 3 خرداد 1403 - 7:53
کد خبر : 18702

پیام مدیرعامل بانک آینده به مناسبت سال‌روز آزادسازی خرمشهر

پیام مدیرعامل بانک آینده به مناسبت سال‌روز آزادسازی خرمشهر

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک آینده، دکتر اسکندری، مدیرعامل بانک آینده؛ با ارسال پیامی سوم خردادماه، سال‌روز آزادسازی خرمشهر، را گرامی داشتند. در متن این پیام آمده است:   سوم خرداد؛ یادآور ایستادگی و پایداری ملت ایران همکاران گرامی بانک آینده؛ تاریخ پر افتخار ایران‌زمین، سرشار از رویدادهایی است که

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک آینده، دکتر اسکندری، مدیرعامل بانک آینده؛ با ارسال پیامی سوم خردادماه، سال‌روز آزادسازی خرمشهر، را گرامی داشتند.
در متن این پیام آمده است:
 
سوم خرداد؛ یادآور ایستادگی و پایداری ملت ایران
همکاران گرامی بانک آینده؛
تاریخ پر افتخار ایران‌زمین، سرشار از رویدادهایی است که هر یک به‌عنوان برگ زرینی در تاریخ این سرزمین کهن، به‌ثبت رسیده است.
سوم خردادماه، سال‌روز آزادسازی خرمشهر، تاریخ ماندگار و نمونه شاخص پایداری و از خودگذشتگی دلیرمردان و شیرزنان این سرزمین و نماد شجاعت و سند افتخار ملی ما است. مردمانی بی‌ادعا که برای صیانت از آب ‌و خاک خود، به استقبال شهادت رفتند و فتحی عظیم و جاودان را رقم زدند. 
هم‌اکنون در سوم خردادی دیگر، یاد و خاطره تمام شهدای گران‌قدر دفاع مقدس را گرامی می‌داریم و درود می‌فرستیم به غیور مردان و شهیدان سرافراز عملیات آزادی خرمشهر که با توکل به حضرت حق، بلندترین فرازها را فتح کردند و در راه دفاع از این مرز و بوم، حماسه‌ای از جنس شجاعت و شرافت را در معرض دید جهانیان قرار دادند.
اینجانب ضمن گرامی‌داشت این روز غرورآفرین از آستان خداوند متعال برای ملت شریف ایران، اقتدار و سربلندی روزافزون، مسألت دارم.
بهمن اسکندری
 

برچسب ها : ،

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی