تاریخ انتشار : دوشنبه 31 اردیبهشت 1403 - 21:00
کد خبر : 18628

با حضور جمعی از کارکنان پست بانک ایران؛ جشن دهه کرامت و گرامیداشت هفته جوانی جمعیت برگزار شد

با حضور جمعی از کارکنان پست بانک ایران؛ جشن دهه کرامت و گرامیداشت هفته جوانی جمعیت برگزار شد

همزمان با دهه کرامت و گرامیداشت هفته جوانی جمعیت، عصر امروز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت سال ۱۴۰۳، مراسم جشنی به همت روابط عمومی پست بانک ایران و با حضور جمعی از همکاران ستادی به صورت حضوری و استانی به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد. به گزارش آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران،

همزمان با دهه کرامت و گرامیداشت هفته جوانی جمعیت، عصر امروز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت سال ۱۴۰۳، مراسم جشنی به همت روابط عمومی پست بانک ایران و با حضور جمعی از همکاران ستادی به صورت حضوری و استانی به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد.

به گزارش آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، این مراسم جشن با اجرای برنامه سرود توسط گروه مشکات، اجرای برنامه موسیقی فریاد صبا و طنز تقلید صدا آغاز با هنرمندی عباس رضا‌زاده برگزار شد. در ادامه حسین ملک معاون توسعه سزمایه انسانی و پشتیبانی گزارشی از اقدامات صورت گرفته در قرارگاه جوانی جمعیت پست بانک ایران در حمایت از ازدواج و فرزندآوری ارائه کرد. این مراسم با اهدای همزمان لوح تقدیر به ۱۴۵ نفر از کارکنان بانک که در یکسال گذشته ازدواج کرده و یا صاحب فرزند شده بودند، به کار خود خاتمه داد.

گزارش تصویری

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی