تاریخ انتشار : دوشنبه 31 اردیبهشت 1403 - 16:24
کد خبر : 18607

پیام تسلیت مدیرعامل بانک پارسیان در پی شهادت رییس جمهور و همراهان ایشان

پیام تسلیت مدیرعامل بانک پارسیان در پی شهادت رییس جمهور و همراهان ایشان

مدیرعامل بانک پارسیان با انتشار پیامی شهادت رئیس‌جمهور مردمی حضرت آیت‌الله رئیسی و همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد را تسلیت گفت. متن پیام دکتر جواد شکرخواه بدین شرح است : انالله و انا الیه راجعون خبر تلخ شهادت حضرت آیت اله رئیسی، رئیس‌جمهور مردمی و محترم و همراهان ایشان در حین خدمت و انجام‌وظیفه،

مدیرعامل بانک پارسیان با انتشار پیامی شهادت رئیس‌جمهور مردمی حضرت آیت‌الله رئیسی و همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد را تسلیت گفت.

متن پیام دکتر جواد شکرخواه بدین شرح است :
انالله و انا الیه راجعون
خبر تلخ شهادت حضرت آیت اله رئیسی، رئیس‌جمهور مردمی و محترم و همراهان ایشان در حین خدمت و انجام‌وظیفه، در روز ولادت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) موجب تأثر و تألم شدید شد.
آیت‌الله رئیسی همواره دغدغه خدمت به مردم را داشتند و عمر بابرکت خویش را درراه خدمت به آرمان‌ها و اهداف مقدس انقلاب، جمهوری اسلامی و مردم شریف ایران صرف نمودند و در همین راه مقدس جان‌برکف گذاشتند. خدمات و توفیقات ایشان در منظر و نگاه مردم همیشه به یادگار خواهد ماند.
شهادت غم‌انگیز و مظلومانه رئیس‌جمهور عزیز و مردمی ملت ایران و همرانشان حضرت آیت الله سید محمدعلی آل هاشم امام جمعه محبوب تبریز ، دکتر حسین امیر عبدالهیان وزیر جهادی امور خارجه، ، دکتر مالک رحمتی استاندار انقلابی آذربایجان شرقی و سایر همراهان را به محضر رهبر معظم انقلاب، هیات محترم دولت ، همه‌ی مردم شریف ایران و خانواده محترم جان‌باختگان تسلیت عرض می‌کنم و برای درگذشتگان رحمت و مغفرت واسعه الهی و برای خانواده ایشان صبر و بردباری مسألت دارم
دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی