تاریخ انتشار : دوشنبه 31 اردیبهشت 1403 - 13:12
کد خبر : 18601

پیام تسلیت مدیرعامل بانک کارآفرین در پی شهادت رییس جمهور

پیام تسلیت مدیرعامل بانک کارآفرین در پی شهادت رییس جمهور

دکتر بهاروندی طی پیامی، شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهانشان را تسلیت گفت. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین؛ دکتر احمد بهاروندی مدیرعامل بانک کارآفرین با صدور پیامی،شهادت آیت الله سیدابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور کشور و هیات همراه را تسلیت گفت. در متن پیام دکتر بهاروندی آمده است: بسمه تعالی انالله و اناالیه راجعون

دکتر بهاروندی طی پیامی، شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهانشان را تسلیت گفت.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین؛ دکتر احمد بهاروندی مدیرعامل بانک کارآفرین با صدور پیامی،شهادت آیت الله سیدابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور کشور و هیات همراه را تسلیت گفت.

در متن پیام دکتر بهاروندی آمده است:

بسمه تعالی

انالله و اناالیه راجعون

«حادثه دلخراش سقوط هلیکوپتر و شهادت ناباورانه دکتر سید ابراهیم رییسی رئیس‌جمهور،آیت الله سید محمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی، دکتر حسین عبدالهیان وزیر امور خارجه،  دکتر مالک رحمتی استاندار و همراهانشان، قلب‌های‌ ملت ایران را در بهت و اندوه فرو برد.

بدون شک این ضایعه فقدانی بزرگ و جبران‌ناپذیر‌ است و داغی است که به آسانی تسلی نمی‌یابد‌.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بانک کارآفرین این مصیبت جانسوز را به مقام معظم رهبری، هیأت دولت، بازماندگان و ملت غیور ایران اسلامی تسلیت عرض می‌کنم.

از خداوند رحمان برای شهدای این سانحه غفران الهی و علو درجات، صبر جزیل برای بازماندگان و همبستگی و بهروزی برای مردم داغدار ایران مسئلت دارم.»

احمدبهاروندی

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی