تاریخ انتشار : دوشنبه 31 اردیبهشت 1403 - 9:48
کد خبر : 18588

دیدار مدیرعامل و اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با مدیرعامل بانک شهر

دیدار مدیرعامل و اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با مدیرعامل بانک شهر

مدیرعامل و اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با دکتر سیدمحمدمهدی احمدی مدیرعامل بانک شهر دیدار و گفت و گو کردند. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، دکتر سیدمحمدمهدی احمدی در این دیدار که رضا درویش مدیرعامل و اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس حضور داشتند، گفت: لازم است، تغییر در نحوه درآمدزایی و

مدیرعامل و اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با دکتر سیدمحمدمهدی احمدی مدیرعامل بانک شهر دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، دکتر سیدمحمدمهدی احمدی در این دیدار که رضا درویش مدیرعامل و اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس حضور داشتند، گفت: لازم است، تغییر در نحوه درآمدزایی و برنامه ریزی برای تامین نیازهای باشگاه مورد توجه ویژه قرار گیرد.
دکتر احمدی با اشاره به مزایای کارت هواداری برای علاقمندان به باشگاه پرسپولیس و افزایش درآمدهای پایدار برای باشگاه با افزایش تعداد صدور این کارت، خاطرنشان ساخت: هواداران می توانند با استفاده از ظرفیت های کارت‌ هواداری به درآمد زایی باشگاه پرسپولیس و تحقق برنامه های فصل آینده آن کمک شایانی کنند.
وی با بیان اینکه باشگاه می بایست با یک برنامه عملیاتی از دریافت تسهیلات بی نیاز شود، گفت: یکی از اهداف مهم ما، کمک به تحقق اهداف باشگاه پرسپولیس و کم شدن حاشیه های این تیم است.
دکتر احمدی تاکید کرد: بانک شهر در کنار پرسپولیس به حمایت، هدایت و شفاف‌سازی در حوزه صورت‌های مالی خواهد پرداخت و نتیجه آن قطعا موفقیت باشگاه و تیم و پشتوانه‌ای عظیم در این خصوص است.

برچسب ها : ،

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی