تاریخ انتشار : یکشنبه 30 اردیبهشت 1403 - 18:14
کد خبر : 18575

همکاری های سازنده بانک شهر با شهرداری ها در راستای ارتقای سطح زندگی شهروندان

همکاری های سازنده بانک شهر با شهرداری ها در راستای ارتقای سطح زندگی شهروندان

مدیر عامل بانک شهر در دیدار با شهردار قم بر تعامل سازنده این بانک با شهرداری های سراسر کشور در راستای ارتقای سطح زندگی شهروندان تاکید کرد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، دکتر سیدمحمدمهدی احمدی در این دیدار که به منظور گسترش تعاملات دوجانبه برگزار شد، گفت: از گذشته تا کنون

مدیر عامل بانک شهر در دیدار با شهردار قم بر تعامل سازنده این بانک با شهرداری های سراسر کشور در راستای ارتقای سطح زندگی شهروندان تاکید کرد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، دکتر سیدمحمدمهدی احمدی در این دیدار که به منظور گسترش تعاملات دوجانبه برگزار شد، گفت: از گذشته تا کنون بانک شهر با شهرداری قم ارتباطات مفید و موثری داشته و این مهم موجب توفیق در خدمت رسانی به شهروندان شده است.
دکتر احمدی با تاکید بر اینکه سیاست های بانک شهر در قبال مدیریت شهری با رویکرد تخصصی و در جهت ایجاد زیرساخت های متنوع شهری است، گفت: با ارائه ابزارهای نوین مالی، در تلاش هستیم تعاملات و ارتباطات پایدارتری را ایجاد کنیم.
در ادامه این دیدار دکتر مرتضی سقائیان نژاد شهردار قم ضمن قدردانی از مدیران ارشد بانک شهر گفت: حضور فعال بانک شهر در پروژه های مشارکتی شهرداری قابل تقدیر بوده و امیدواریم این همکاری بیش از پیش گسترش یابد.

برچسب ها : ،

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی