تاریخ انتشار : شنبه 29 اردیبهشت 1403 - 16:33
کد خبر : 18530

با هدف تقویت هویت‌سازمانی صورت گرفت؛ رونمایی از کارت نقدی جدید بانک آینده

با هدف تقویت هویت‌سازمانی صورت گرفت؛ رونمایی از کارت نقدی جدید بانک آینده

طی مراسمی از کارت نقدی جدید بانک آینده رونمایی شد. به‌گزارش روابط‌عمومی بانک آینده؛ در نخستین همایش سراسری رؤسای شعب بانک آینده در سال ۱۴۰۳، با حضور دکتر اسکندری، مدیرعامل و اعضای هیأت‌مدیره این بانک، از کارت نقدی جدید بانک آینده رونمایی شد. در طراحی این کارت نقدی از رنگ استاندارد سازمانی و المان‌ها/ نمادهایی که

طی مراسمی از کارت نقدی جدید بانک آینده رونمایی شد.
به‌گزارش روابط‌عمومی بانک آینده؛ در نخستین همایش سراسری رؤسای شعب بانک آینده در سال ۱۴۰۳، با حضور دکتر اسکندری، مدیرعامل و اعضای هیأت‌مدیره این بانک، از کارت نقدی جدید بانک آینده رونمایی شد.
در طراحی این کارت نقدی از رنگ استاندارد سازمانی و المان‌ها/ نمادهایی که معرف هویت سازمانی و برند بانک آینده است، بهره‌گرفته شده است. 
نظام بانکی یکی از ضروری‌ترین بخش‌های اقتصاد کشور است و از جمله عوامل مهم برای سیستم بانکی، حفظ «نام‌تجاری» (برند) و ارتقای آن به‌شمار می‌رود. بر همین اساس، بانک آینده، به‌منظور بهره‌گیری از این ابزار قوی سازمانی برای تثبیت جایگاه ارزنده خود در ذهن مشتریان و هم‌وطنان گرامی، طراحی کارت‌نقدی جدید را با رویکرد بازنمایی ویژگی‌ها، نمادها و ارزش‌های سازمانی در دستورکار خود قرار داد.
کارت‌ نقدی جدید بانک آینده با طراحی متفاوت و ظاهری متمایز، مزیت رقابتی این بانک در عرصه بانکی کشور و تأکیدی بر هویت سازمانی به‌شمار می‌رود. هویت‌سازمانی از منظر بانک آینده، ابزاری استراتژیک برای رسیدن به اهداف و چشم‌انداز پیش‌رو است که از جمله مهم‌ترین اهداف بانک آینده همواره رضایت‌مندی و ارزش‌آفرینی هر چه بیشتر برای مشتریان است.
از این پس مشتریان گرامی در سراسر کشور می‌توانند از کارت‌هایی با رنگ، نماد و هویت سازمانی ویژه بانک آینده، بهره‌مند شوند.

برچسب ها : ،

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی