تاریخ انتشار : شنبه 8 مرداد 1401 - 18:12
کد خبر : 1769

رشد پیوسته منابع قرض‌الحسنه ضروری است

رشد پیوسته منابع قرض‌الحسنه ضروری است

«محسن پدرام» در بازدید از شعب استان قم، بر شناسایی ظرفیت‌های جدید در حوزه منابع قرض‌الحسنه و همچنین لزوم و ضرورت رشد پیوسته و منطقی منابع تأکید کرد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «محسن پدرام» نایب رئیس هیأت مدیره بانک، در سفر یک روزه به استان قم،

«محسن پدرام» در بازدید از شعب استان قم، بر شناسایی ظرفیت‌های جدید در حوزه منابع قرض‌الحسنه و همچنین لزوم و ضرورت رشد پیوسته و منطقی منابع تأکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «محسن پدرام» نایب رئیس هیأت مدیره بانک، در سفر یک روزه به استان قم، ضمن بازدید از برخی شعب این استان توصیه‌های لازم در خصوص بهبود مؤلفه‌های عملکردی را به کارکنان ارائه کرد.
در این بازدیدها که «احمدرضا فرجی» معاون امور استان‌ها، «سید حسین دامادی» مدیر شعب استان قم و «سیدرضا راستی‌الحسینی» معاون شعب استان نایب رئیس هیدت مدیره بانک را همراهی می‌کردند، عملکرد شعب از نظر درصد رشد منابع نسبت به پایان سال گذشته، میزان مصارف و وام پرداختی و همچنین مطالبات غیرجاری، بررسی و در خصوص شناسایی ظرفیت‌های جدید در حوزه منابع قرض‌الحسنه و همچنین لزوم و ضرورت رشد پیوسته و منطقی منابع، رهنمودهای لازم به همکاران ارائه شد.
رعایت بهداشت اعتباری در فرآیند پرداخت وام، رصد مستمر مطالبات و برنامه‌ریزی مدون جهت کنترل و کاهش آن، تلاش مضاعف برای تحقق اهداف ترسیمی در مقوله جذب منابع در بازه زمانی میان‌مدت و بلندمدت از طریق تشکیل کارگروه‌های تخصصی با همکاری صف و ستاد استان، از دیگر توصیه‌ها و رهنمودهای پدرام در بازدید از واحدهای صف استان بود .
گفتنی است نایب رئیس هیأت مدیره بانک در سفر یک روزه به استان قم، علاوه بر حضور در شعب «بلوار امین» و «طالقانی» از باجه موقت بانک در محل نمایشگاه فروش محصولات لوازم خانگی اسنوا واقع در شهرک صنعتی شکوهیه نیز بازدید کرد.