تاریخ انتشار : سه شنبه 18 مرداد 1401 - 18:10
کد خبر : 1749

استاندار گلستان از بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تقدیر کرد

استاندار گلستان از بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تقدیر کرد

استاندار گلستان به منظور تخصیص اعتبار حداکثری برای پرداخت وام‌های تکلیفی از بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تجلیل و قدردانی کرد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، این بانک در سال ۱۴۰۰ بیش از ۱۱۰میلیارد ریال وام اشتغال‌زایی به معرفی شدگان از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) برای ایجاد

استاندار گلستان به منظور تخصیص اعتبار حداکثری برای پرداخت وام‌های تکلیفی از بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تجلیل و قدردانی کرد.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، این بانک در سال ۱۴۰۰ بیش از ۱۱۰میلیارد ریال وام اشتغال‌زایی به معرفی شدگان از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) برای ایجاد و توسعه اشتغال پایدار در استان گلستان پرداخت کرده است.
این بانک با کسب امتیاز ۱۰۳ درصد، بالاترین میزان پرداخت وام‌های تکلیفی و تحقق تخصیص اعتبار این بخش را در بین همه بانک‌های استان از آن خود کرد.
در همین راستا، در مراسمی که به منظور تکریم یاوران اشتغال از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان گلستان برگزار شد، «سید محمد دهنوی» معاون اقتصادی استانداری با اهدای لوح سپاسی از سوی «علی محمد زنگانه» استاندار گلستان، از عملکرد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در پیشبرد برنامه‌های تولید و تثبیت اشتغال در گلستان، تجلیل و قدردانی کرد.
در این مراسم همه بانک‌های عضو کمیسیون هماهنگی بانک‌ها و تعدادی از بانک‌های خصوصی نیز حضور داشتند.