تاریخ انتشار : پنجشنبه 2 فروردین 1403 - 12:19
کد خبر : 17417

سال ۱۴۰۳؛ سال ثبت موفقیت های بزرگ در بانک کارآفرین است

سال ۱۴۰۳؛ سال ثبت موفقیت های بزرگ در بانک کارآفرین است

رییس هیات مدیره بانک کارآفرین در پیام نوروزی خود ابراز امیدواری کرد که با توجه به تغییرات انجام شده در بانک کارآفرین در سال۱۴۰۲، سال جدید منشا قدم های جدید در راستای رسیدن به اهداف بزرگتر این بانک در سال۱۴۰۳ خواهد بود. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین، محمدرضا خورسندی

رییس هیات مدیره بانک کارآفرین در پیام نوروزی خود ابراز امیدواری کرد که با توجه به تغییرات انجام شده در بانک کارآفرین در سال۱۴۰۲، سال جدید منشا قدم های جدید در راستای رسیدن به اهداف بزرگتر این بانک در سال۱۴۰۳ خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین، محمدرضا خورسندی رییس هیات مدیره بانک کارآفرین در پیام نوروزی خود آورده است:

گشت گرداگرد مهر تابناک، ایران زمین

روز نو آمد و شد شادی برون زندرکمین

ای تو یزدان، ای تو گرداننده مهر و سپهر

برترینش کن برایم این زمان و این زمین

فرا رسیدن سال نو و عید نوروز که فرصتی نو با شوری نو برای ساختن و بهتر زیستن را مهیا می کند به کلیه همکاران و همراهان معزز بانک کارآفرین صمیمانه تهنیت عرض می کنم.

مدیران بانک کارآفرین به عنوان بخشی از مجموعه فعال و اثرگذار اقتصادی کشور برخودلازم می دانند با نگاهی به تجربیات و موفقیت های گذشته و نیز تحولات سریع و اجتناب ناپذیر داخلی و بین المللی در عرصه اقتصادی، مالی و موارد مرتبط با فعالیت های کسب و کار و بانکداری نگاه باز و هوشمندانه به آینده داشته باشند و با بهره گیری از خرد جمعی و هدف گذاری نتیجه محور، جهت گیری معین برای موفقیت در آینده، مبتنی بر توانمند سازی ساختاری که در آن نقاط قوت بانک را تقویت و برجسته کنند، ترسیم و تدوین کنند.

ما آگاهیم که جامعه هدف ما را بخاطر متوسط الحال بودن نمی پذیرد و یا به دیگران پیشنهاد نمی دهد، بلکه فقط در صورتی این امر میسر است که از ویژگی های خاصی برخوردار باشیم. همچنین می دانیم که موفقیت یک امر تصادفی نیست زیرا که نیاز به مطالعه و تحقیق و آگاهی از شرایط واقعی زمان و مکان دارد و سعی و کوشش و انضباط سازمانی، پل بین اهداف و دستاوردها است.

اینک که در آستانه سال جدید هستیم، با نگاهی به کارها و اقدامات زیر بنائی و مهمی که در سال ۱۴۰۲ صورت پذیرفته و بهره مندی از تجربیات گذشته و امتزاج آن با روح بهاری که در برگیرنده نوآوری و پیشرفت است در راستای تحول در کار و زندگی پرتوان، قدم های محکم و استوار به سوی اهداف بزرگتر و متعالی برداریم.

امید است سال مبدأ موفقیتهای بیشتر برای بانک کارآفرین و نشاط و بالندگی برای کارکنان فرهیخته آن باشد.

برای همگان آرزوی سعادت و بهروزی در سال جدید دارم.

محمدرضا خورسندی

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی