تاریخ انتشار : پنجشنبه 2 فروردین 1403 - 12:00
کد خبر : 17414

پیام تبریک دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران به مناسبت فرا رسیدن سال نو

پیام تبریک دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران  به مناسبت فرا رسیدن سال نو

دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران با صدور پیامی، ضمن گرامیداشت و تهنیت ماه پر خیر و برکت رمضان‌العزیز، فرا رسیدن سال نو را به ملت عزیز ایران، همکاران، بازنشستگان، سهامداران، مشتریان، ذینفعان و خانواده بزرگ پست‌ بانک‌ ایران تبریک عرض نمود. متن پیام دکتر شیری به این شرح است:اینک دوباره آفتاب بر

دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران با صدور پیامی، ضمن گرامیداشت و تهنیت ماه پر خیر و برکت رمضان‌العزیز، فرا رسیدن سال نو را به ملت عزیز ایران، همکاران، بازنشستگان، سهامداران، مشتریان، ذینفعان و خانواده بزرگ پست‌ بانک‌ ایران تبریک عرض نمود.

متن پیام دکتر شیری به این شرح است:
اینک دوباره آفتاب بر دانه‌های برف کوهساران تابیدن گرفت تا بهار آهسته‌آهسته در رگِ ریشه‌های درختان روان شود و جویباران از روشنایی آب‌ها نفس تازه کنند تا به دیدار دشت‌ها بروند و سلام آبسالان را در تقارن با خجسته بهار قرآن به گل‌ها برسانند که به شُکر ایزد در گردشِ روزگار، نوبت به فرخنده جشنِ کهنِ نوروز رسید تا سال به برکتِ بهاران نو شود.
ضمن گرامیداشت و تهنیت ماه پر خیر و برکت رمضان‌العزیز، فرا رسیدن سال نو را به پیشگاه ملت عزیز ایران و همکاران محترم، سهامداران، مشتریان، بازنشستگان و خانواده بزرگ پست‌بانک‌ایران تبریک عرض کرده و از درگاه دادار یکتا، سعادت، سلامت و سرافرازی همه‌ی ایرانیان را در سال پیش‌رو آرزومندیم.

                                                                             بهزاد شیری
                                                                            مدیرعامل پست‌بانک‌ایران

 

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی