تاریخ انتشار : سه شنبه 29 اسفند 1402 - 2:55
کد خبر : 17394

پویش آرامش و ایمنی در سفر توسط کانون جوانه های بانک ملی ایران برگزار می شود

پویش آرامش و ایمنی در سفر توسط کانون جوانه های بانک ملی ایران برگزار می شود

کانون جوانه های بانک ملی ایران در راستای مسئولیت های اجتماعی خود با مشارکت پلیس راهور تهران بزرگ، پویش نوروزی «آرامش و ایمنی در سفر» را برگزار می کند. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران, علاقه مندان به شرکت در این پویش می توانند حین سفر نوروزی خود ویدئویی را با

کانون جوانه های بانک ملی ایران در راستای مسئولیت های اجتماعی خود با مشارکت پلیس راهور تهران بزرگ، پویش نوروزی «آرامش و ایمنی در سفر» را برگزار می کند.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران, علاقه مندان به شرکت در این پویش می توانند حین سفر نوروزی خود ویدئویی را با موضوع «رانندگی ایمن در سفر» تهیه و آن را از طریق پیام رسان بله به آی دی پاسخگوی کانال کانون جوانه ها @Bmikids به شماره ۰۹۱۲۳۷۱۲۴۹۶ ارسال کنند. گفتنی است ویدئوی ارسالی باید از کیفیت مناسب برخوردار بوده و مدت زمان آن نیز کمتر از یک دقیقه باشد.
مهلت ارسال آثار از ۲۸ اسفندماه سال جاری آغاز شده و تا ۱۵ فروردین ماه سال ۱۴۰۳ ادامه خواهد داشت و در پایان به ۱۰ اثر برتر جوایز ۲۰ میلیون ریالی اهدا خواهد شد.همچنین در این پویش و در ایام نوروز، جشنواره پاکت های هدیه کانون جوانه ها در کانال بله به آدرس @kidsbankmelli  برگزار خواهد شد. مخاطبان جهت عضویت در کانال کانون جوانه ها در پیام رسان بله، پیگیری اخبار مربوط به پویش و برخورداری از پاکت های هدیه می توانند عدد ۷۷ را به شماره ۱۰۰۰۵۸۸۲ پیامک کنند.