تاریخ انتشار : سه شنبه 22 اسفند 1402 - 20:31
کد خبر : 17247

پیام مدیرعامل بانک مسکن به مناسبت بزرگداشت روز شهدا

پیام مدیرعامل بانک مسکن به مناسبت بزرگداشت روز شهدا

دکتر سید عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن به مناسبت ۲۲ اسفند، روز بزرگداشت شهدا و سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران پیامی صادر کرد.به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا؛ متن پیام مدیرعامل بانک مسکن به این شرح است: فرزند گرانقدر شهید سرافراز اسلام سلام علیکم ایران عزیزمان مدیون رشادت

دکتر سید عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن به مناسبت ۲۲ اسفند، روز بزرگداشت شهدا و سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران پیامی صادر کرد.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا؛ متن پیام مدیرعامل بانک مسکن به این شرح است:

فرزند گرانقدر شهید سرافراز اسلام

سلام علیکم

ایران عزیزمان مدیون رشادت های مردان و زنان فداکار و عزت مندی است که هر وجب از این خاک لاله گون را چون جان شیرین دانسته و قصه ی حماسه های باشکوهی را که آفریدند، تا ابد بر فراز تاریخ پرافتخار میهن عزیز اسلامی، به یادگار گذاشتند.

خداوند مهربان را شاکریم که در فضایی نفس می کشیم که متبرک به انفاس مبارک پدران و مادرانِ شهدا و حضور یادگاران ارزشمند آن سرو قامتان همیشه جاوید، یعنی فرزندان معزز شهداست.

چنانکه شما منش والای ایشان را الگو و سرلوحه ی هر رفتار و گفتار خود قرارداده اید، شایسته است که خود نیز الگویی نیکو برای سایرین باشید.

اینجانب ضمن تبریک حلول ماه پر برکت رمضان و تبریک پیشاپیش نوروز و با گرامیداشت ۲۲ اسفند ماه؛ «روز بزرگداشت شهدا»، سلامتی و دوام عزت شما عزیزان را از درگاه الهی مسألت دارم.

سید عباس حسینی

برچسب ها : ،

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی