تاریخ انتشار : سه شنبه 22 اسفند 1402 - 16:01
کد خبر : 17243

پیام مدیر عامل بانک ملی ایران به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان

پیام مدیر عامل بانک ملی ایران به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان

دکتر ابوالفضل نجارزاده مدیر عامل بانک ملی ایران، به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان پیامی صادر کرد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، متن این پیام بدین شرح است:إنَّ أبوابَ السَّماءِ تُفتَحُ فی أوَّلِ لَیلَهٍ مِن شَهرِ رَمَضانَ و لاتُغلَقُ إلى آخِرِ لَیلَهٍ مِنهُ درهای آسمان در اولین شب ماه رمضان گشوده

دکتر ابوالفضل نجارزاده مدیر عامل بانک ملی ایران، به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان پیامی صادر کرد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، متن این پیام بدین شرح است:إنَّ أبوابَ السَّماءِ تُفتَحُ فی أوَّلِ لَیلَهٍ مِن شَهرِ رَمَضانَ و لاتُغلَقُ إلى آخِرِ لَیلَهٍ مِنهُ درهای آسمان در اولین شب ماه رمضان گشوده می شود و تا آخرین شب آن بسته نخواهد شد.(پیامبر اکرم”ص”) 
ای ماه افتتاح! ای ماه جوشن کبیر! ای ماه دعای ابوحمزه ثمالی! با تو سفره های افطارمان پر می شود از سوره قدر و سحرهایمان را دعای سحر معطر می کند.
ای ماه کریم! به واسطه تو خدا بر اهل قبور نشاط و سرور عطا می کند، فقیران را بی نیاز می گرداند، هر گرسنه ای را سیر  می کند، هر برهنه ای را می پوشاند، هر مدیونی را از دین می رهاند و هر غمگینی را دل شاد می سازد، آری! خداوند بر هر کاری تواناست.حال که توفیق حضور در ماه خودسازی و انس با قران نصیبمان شده، پس بیایید از این فرصت مغتنم نهایت استفاده را ببریم و دلهایمان را در زلال چشمه رمضان شست و شو داده و روحمان را جلا دهیم.فرارسیدن ماه ضیافت الهی بر عموم مسلمانان مبارک و طاعات و عباداتتان مقبول درگاه الهی.
ابوالفضل نجار زاده مدیرعامل بانک ملی ایران

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی