تاریخ انتشار : یکشنبه 20 اسفند 1402 - 12:09
کد خبر : 17114

سفر وزیر راه و شهرسازی به خوزستان

سفر وزیر راه و شهرسازی به خوزستان

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: وزیر راه و شهرسازی به منظور افتتاح و کلنگ‌زنی چند پروژه در حوزه مسکن و راهسازی فردا، ۲۰ اسفندماه به خوزستان سفر می‌کند.به گزارش آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی (خوزستان)، مسعود بیات منش با بیان اینکه مهرداد بذرپاش وزیر

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: وزیر راه و شهرسازی به منظور افتتاح و کلنگ‌زنی چند پروژه در حوزه مسکن و راهسازی فردا، ۲۰ اسفندماه به خوزستان سفر می‌کند.
به گزارش آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی (خوزستان)، مسعود بیات منش با بیان اینکه مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی فردا برای سفری یکروزه به خوزستان سفر می‌کند، اظهار کرد: در این سفر پروژه‌های عمرانی در حوزه راهسازی، مسکن و ساختمان و فرودگاهی افتتاح و یا عملیات اجرایی آن‌ها آغاز می‌شود.

وی با اشاره به اجرای طرح جوانی جمعیت در خوزستان افزود: در سفر وزیر راه و شهرسازی قرار است در قالب این طرح، جشن اهدای سه هزار قطعه زمین اختصاص‌یافته به متقاضیان دارای سه یا چهار فرزند در استان برگزار شود.

بیات منش از آغاز عملیات اجرایی آماده‌سازی اراضی طرح نهضت ملی مسکن در استان با حضور وزیر راه و شهرسازی خبرداد و گفت: همچنین در این سفر وزیر از پروژه‌های کمربندی اهواز و چند پروژه راهسازی در استان بازدید خواهد کرد.

برچسب ها : ،

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی