تاریخ انتشار : یکشنبه 23 مرداد 1401 - 17:32
کد خبر : 1671

«سفیر» بر مدار دانش بنیان ها

«سفیر» بر مدار دانش بنیان ها

تازه ترین شماره نشریه بانک ملی ایران این بار به سراغ دانش بنیان ها رفت و به رویکرد استراتژیک این بانک در حمایت از شرکت های دانش بنیان پرداخت. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، پیام رسان بانکی «بله» به عنوان دانش بنیانی که با حمایت این بانک شکل گرفته است،

تازه ترین شماره نشریه بانک ملی ایران این بار به سراغ دانش بنیان ها رفت و به رویکرد استراتژیک این بانک در حمایت از شرکت های دانش بنیان پرداخت.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، پیام رسان بانکی «بله» به عنوان دانش بنیانی که با حمایت این بانک شکل گرفته است، یکی از سوژه های گزارش این شماره سفیر شد. همچنین ماهیت شرکت های دانش بنیان و تاریخچه فعالیت آنها در کشور مورد بررسی قرار گرفت.
حضور فعال بانک در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی بانک، بورس و بیمه، مشارکت در نمایشگاه رویداد «هم افزایی مدیریت ایران»، مروری بر مفاهیم و پژوهش های کیفیت سود بانک، آینده پرداخت ها، فناوری دیجیتال در حقوق بانکداری و تجارت بین الملل، ویژگی های خدمات مالی فناوری محور و… از دیگر مطالب خواندنی این شماره از نشریه است.
گپ و گفت با عضو هیات مدیره بانک، معاون بانکداری جامع، مدیرعامل پیام رسان بله، روسای شعب ملی پلاس فخر رازی و باهنر به عنوان نخستین شعبه های تخصصی دانش بنیان کشور و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در این نشریه منتشر شده است.
تشییع و خاکسپاری باشکوه دو شهید گمنام در بانک ملی ایران به عنوان نخستین میزبان شهدا در نظام بانکی کشور نیز دیگر گزارش سفیر برای مخاطبان بود.
«سفیر» به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر می شود و نسخه دیجیتال آن در بخش نشریات پورتال خبری بانک ملی ایران قابل دسترس است.