تاریخ انتشار : یکشنبه 29 بهمن 1402 - 11:38
کد خبر : 16607

دروغ چینی دبیر انجمن انبوه‌سازان تکذیب شد

دروغ چینی دبیر انجمن انبوه‌سازان تکذیب شد

رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی با انتشار اطلاعیه‌ای ضمن تکذیب اطلاعات انتقال زندانیان چینی برای ساخت مسکن در ایران، سخنان دبیر انجمن انبوه‌سازان را در این خصوص کذب محض دانست.به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا به نقل از پایگاه وزارت راه و شهرسازی، وحید قربانی در واکنش به

رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی با انتشار اطلاعیه‌ای ضمن تکذیب اطلاعات انتقال زندانیان چینی برای ساخت مسکن در ایران، سخنان دبیر انجمن انبوه‌سازان را در این خصوص کذب محض دانست.
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا به نقل از پایگاه وزارت راه و شهرسازی، وحید قربانی در واکنش به محتواهای منتشر شده در خصوص انتقال زندانیان چینی برای ساخت مسکن در ایران گفت: این سخن از اساس کذب محض است و هیچ مذاکره‌ای در هیچ سطحی در این موضوع که ذکر شده، در وزارت راه و شهرسازی انجام نشده است و بیان این مطالب مصداق تشویش اذهان عمومی است.

وی تأکید کرد: در حال حاضر بیش از دو میلیون و ۲۰۰ هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن با استفاده از توان مهندسان و کارگران زحمت کش داخلی در سراسر کشور در حال ساخت است.

رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی تصریح کرد: به اطلاع مخاطبان گرامی می‌رساند با به نتیجه رسیدن هر مذاکره و توافقی اطلاعات آن از طریق پایگاه اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی به آدرس news.mrud.ir‌ به اطلاع عموم به ویژه اصحاب رسانه خواهد رسید.

وی ادامه داد: خبرنگاران گرامی اخبار حوزه وزارت راه وشهرسازی را از درگاه رسمی این وزارتخانه دریافت و منعکس کنند و با بیان مطالب نادرست فضای رسانه‌ای کشور را تحت تاثیر نگذارند.

اخیراً یکی از رسانه‌ها در گفتگو با رامین گوران، دبیر انجمن انبوه‌سازان مسکن و ساختمان، اطلاعات غلط و نادرستی با این عنوان ” گفته می شود، چین قرار است زندانی‌های خود را برای ساخت مسکن در ایران انتقال دهد” بیان کرده است.

برچسب ها : ،

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی