تاریخ انتشار : یکشنبه 29 بهمن 1402 - 13:51
کد خبر : 16590

بهره‌برداری از ۱۰۳۰ مجتمع خدماتی-رفاهی در طول راه‌های کشور

بهره‌برداری از ۱۰۳۰ مجتمع خدماتی-رفاهی در طول راه‌های کشور

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با بیان اینکه «ماشین‌آلات سنگین و سبک در مراحل پایانی تحویل قرار دارند» گفت: با ورود و نوسازی ناوگان جدید، نیاز سازمان تا ۱۰ سال آینده تأمین می‌شود.به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا به نقل از پایگاه وزارت راه و شهرسازی از روابط

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با بیان اینکه «ماشین‌آلات سنگین و سبک در مراحل پایانی تحویل قرار دارند» گفت: با ورود و نوسازی ناوگان جدید، نیاز سازمان تا ۱۰ سال آینده تأمین می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا به نقل از پایگاه وزارت راه و شهرسازی از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، عباسعلی بنی‌اسدی معاون توسعه مدیریت و منابع این سازمان در نشست شورای اداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر، گفت: در دهه فجر امسال‌، سه مجتمع خدماتی رفاهی در استان بوشهر افتتاح و عملیات اجرایی یک مجتمع نیز در این استان آغاز شد.

وی با بیان اینکه میانگین فاصله توزیع و پراکنش مجتمع‌های خدماتی در حال بهره‌برداری در کشور به ازای هر ۸۸ کیلومتر یک مجتمع خدماتی رفاهی است، گفت: در حال حاضر ۱۰۳۰ باب مجتمع خدماتی رفاهی در طول راه‌های کشور درحال بهره‌برداری و خدمت‌رسانی به کاربران جاده‌ای و هموطنان است.

با بهره‌برداری از مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی در حال ساخت در سال‌های آتی، در ازای هر ۵۶ کیلومتر یک باب مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در جاده‌های کشور خواهیم داشت.

بنی اسدی افزود: در تأمین ماشین‌آلات راهداری سنگین و ماشین‌آلات سبک برای انجام مأموریت‌های راهداری اقدامات بسیار خوبی انجام شده است و در مراحل پایانی تحویل قرار دارند و امید است که با ورود و نوسازی ناوگان جدید، نیاز سازمان تا ۱۰ سال آینده تأمین می‌شود.

در این نشست، از دو تن از کارمندان جانباز اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر به مناسبت روز جانباز با اهدای لوح تقدیری توسط معاون توسعه و مدیریت سازمان تجلیل شد.

نشست شورای اداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر، با حضور بنی اسدی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان، دغاغله مدیر کل سرمایه گذاری، نظارت بر بهره‌برداری و امور آزادراه‌ها، جوادیان ذی‌حساب و مدیر کل امور مالی و منابع، ادیبان مدیر کل منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه سازمان، دهقانی مدیر دفتر درآمد سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و مدیر کل و معاونین، رؤسای ستادی و شهرستانی و جمعی از همکاران و جانبازان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر برگزار شد.

یادآور می‌شود که بازدید از راهدارخانه مرکزی، اداره ماشین‌آلات و تجهیزات راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر، بازدید از نمازخانه بین راهی غدیر و رفع مشکلات مربوط به این مراکز از دیگر برنامه‌های سفر معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان و مدیران زیرمجموعه بود.

برچسب ها : ،

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی