تاریخ انتشار : یکشنبه 29 بهمن 1402 - 2:31
کد خبر : 16581

در چهاردهمین گردهمایی رؤسای موفق شعب برتر بانک‌های کشور صورت گرفت: تقدیر از ۱۰ رئیس شعبه موفق و برتر بانک سینا

در چهاردهمین گردهمایی رؤسای موفق شعب برتر بانک‌های کشور صورت گرفت: 
						
            تقدیر از ۱۰ رئیس شعبه موفق و برتر بانک سینا

در چهاردهمین گردهمایی رؤسای موفق شعب بانک‌های کشور که با عنوان «آینده شعب در نظام بانکی کشور» برگزار شد، از ۱۰ رئیس شعبه برتر و موفق بانک سینا تجلیل به عمل آمد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا، در این گردهمایی که با حضور محمدرضا فرزین، رئیس کل بانک مرکزی،

در چهاردهمین گردهمایی رؤسای موفق شعب بانک‌های کشور که با عنوان «آینده شعب در نظام بانکی کشور» برگزار شد، از ۱۰ رئیس شعبه برتر و موفق بانک سینا تجلیل به عمل آمد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا، در این گردهمایی که با حضور محمدرضا فرزین، رئیس کل بانک مرکزی، فرشاد حیدری، رئیس مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران و جمعی از مدیران عامل، رؤسای برگزیده و کارکنان شبکه بانکی در محل باغ‌‌موزه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، از ۱۰ رئیس شعب موفق و برتر بانک سینا به ‌شرح زیر تقدیر شد:

۱- آرش فخر کندری، رئیس شعبه بلوار وکیل‌آباد مشهد

۲- داود منفرد، رئیس شعبه میدان صنعت تهران

۳- علیرضا کریمی، رئیس شعبه بزرگمهر اصفهان

۴- نعمت منافی، رئیس شعبه ظفر تهران

۵- حسین سالور، رئیس شعبه بلوار کشاورز تهران

۶- حمید خسروی، رئیس شعبه میرداماد تهران

۷- مجتبی ابوالفضلی طوسی، رئیس شعبه کوهسنگی مشهد

۸- قادر محمدی، رئیس شعبه میدان جهاد تبریز

۹- عبدالرضا طیبی، رئیس شعبه بلوار سجاد مشهد

۱۰- حسین شاه‌بلاقی، رئیس شعبه خیابان جمهوری تهران

بانک مرکزی در این همایش ۳۷۰ رئیس شعبه موفق برتر بانک‌ها و موسسات اعتباری کشور را بر اساس معیارهای مشخصی که توسط کمیته علمی احصا شده است، انتخاب و مورد تقدیر قرار داد.

همایش رؤسای موفق شعب بانک‌های کشور، همه‌ساله به همت مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران و با هدف قدردانی و تکریم رؤسای شعب برتر بانک‌های کشور، انتقال تجربه‌ها، تقویت مهارت‌های علمی و معرفی آخرین فناوری‌ها و دستاوردهای رؤسای موفق شعب بانک‌ها و نیز تحولات عرصه بانکداری در سطح شعب، برگزار می‌شود.

این رویداد فرصت مناسبی فراهم می‌آورد تا آخرین تغییرات و تحولات در حوزه بانکداری در سطح شعب، مطرح و دیدگاه‌های صاحبنظران و مدیران ارشد بانکی کشور به مخاطبان ارائه شود.

گفتنی است در مراسم اهدای جوایز رؤسای موفق بانک سینا، چنگیز مروج، قائم‌مقام مدیرعامل، خلیل‌اله مهرابی، معاون بانکداری، مهدی باستان، معاون برنامه‌ریزی و توسعه کسب‌وکار و اکبر کمیزی، معاون سرمایه‌انسانی بانک سینا حضور داشتند.

برچسب ها : ،

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی