تاریخ انتشار : پنجشنبه 26 بهمن 1402 - 16:48
کد خبر : 16532

محصولات جدید فناورانه بانک شهر در اسفند ماه رونمایی می شود

محصولات جدید فناورانه بانک شهر در اسفند ماه رونمایی می شود

معاون فناوری اطلاعات بانک شهر با بیان اینکه شعار نوآوری در خدمت سرلوحه فعالیت ها و اقدامات این بانک در شبکه بانکی کشور است، گفت: محصولات جدید فناورانه بانک شهر در اسفند ماه رونمایی می شود. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، حسام حبیب اله در حاشیه برگزاری نخستین همایش

معاون فناوری اطلاعات بانک شهر با بیان اینکه شعار نوآوری در خدمت سرلوحه فعالیت ها و اقدامات این بانک در شبکه بانکی کشور است، گفت: محصولات جدید فناورانه بانک شهر در اسفند ماه رونمایی می شود.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، حسام حبیب اله در حاشیه برگزاری نخستین همایش و نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پتروکم، تصریح کرد: ابزارها و محصولات جدیدی را با هدف پاسخ دهی بهتر به نیازهای مشتریان طراحی و به زودی ارائه خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه اکثر مشتریان بانک شهر به خصوص فعالان صنعت پتروشیمی علاقمند هستند که بیشتر خدمات خود را بر بستر خدمات فناوری اطلاعات دریافت کنند، افزود: محصولات جدید فناورانه بانک شهر، قطعا برای تمامی مشتریان بزرگ ما از جمله شرکت های فعال حوزه پتروشیمی جذاب خواهد بود.
حبیب اله در ادامه با اشاره به حضور مثمرثمر بانک شهر در نمایشگاه ایران‌پتروکم، تصریح کرد: بانک ها و موسسات مالی و اعتباری نقش کلیدی در توسعه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی دارند؛ یکی از مهم ترین نقش های بانک ها تامین منابع در این حوزه است.
وی با بیان اینکه تامین مالی به روش سنتی هم اکنون توسط اکثر بانک ها در کشور انجام می شود، تاکید کرد: بانک شهر با استفاده از ظرفیت های نیروی انسانی و تلاش برای ارائه خدمات متمایز به مشتریان؛ برنامه ای جامع برای تامین مالی به روش های نوین دارد .
معاون فناوری اطلاعات بانک شهر خاطرنشان ساخت: این بانک مفتخر است که در نخستین همایش و نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پتروکم محصولی را اختصاصی برای تامین مالی حوزه پتروشیمی و نفت و گاز ارائه کند و در واقع تامین مالی به روش زنجیره ای را انجام دهد.

برچسب ها : ،

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی