تاریخ انتشار : چهارشنبه 25 بهمن 1402 - 15:08
کد خبر : 16480

با هدف اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در پست بانک ایران تا پایان دی‌ماه سال جاری؛ به۲۳ هزار و ۱۳۹ نفر تسهیلات ازدواج و فرزندآوری پرداخت شد

با هدف اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در پست بانک ایران تا پایان دی‌ماه سال جاری؛ به۲۳ هزار و ۱۳۹ نفر تسهیلات ازدواج و فرزندآوری پرداخت شد

اداره کل اعتبارات بانک در دهمین جلسه قرارگاه جوانی و فرزندآوری، از پرداخت ۳۲.۵۸۳ میلیارد ریال تسهیلات ازدواج و فرزندآوری به ۲۳ هزار و ۱۳۹ نفر از ابتدای سال تا پایان دی‌ماه، خبر داد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، معاونت سازمان و برنامه ریزی بانک نیز

اداره کل اعتبارات بانک در دهمین جلسه قرارگاه جوانی و فرزندآوری، از پرداخت ۳۲.۵۸۳ میلیارد ریال تسهیلات ازدواج و فرزندآوری به ۲۳ هزار و ۱۳۹ نفر از ابتدای سال تا پایان دی‌ماه، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، معاونت سازمان و برنامه ریزی بانک نیز از ابتدای سال تا پایان دی‌ماه، برای بیش از ۶۲ هزار و ۵۲۹ نوزاد متولد شده افتتاح حساب و کد شبای آنان به پنجره واحد ارسال شده و برای ۶۰ هزار و۸۵۲ نوزاد واریزی انجام شده است.
بر اساس این صورتجلسه، اداره کل اعتبارات بانک نیز، از پرداخت تسهیلات ازدواج به ۱۲ هزار و ۷۵۸ نفر به مبلغی معادل ۲۵.۹۵۸ میلیارد ریال تا پایان دی‌ماه خبر داد و اعلام کرد: در همین بازه زمانی به ۱۰ هزار و ۳۸۱ زوج، بیش از ۶.۶۲۵ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه فرزندآوری پرداخت شده است.
همچنین اداره کل روابط عمومی با هدف فرهنگ‌سازی، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، گزارشی از اقدامات ۹ ماهه بانک در انجام مسئولیت اجتماعی این حوزه را به وزارت امور اقتصادی و دارایی ارسال و فهرست مشخصات صندوق‌های سرمایه‌گذاری در سهام قابل معامله ذیل ماده ١١ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت را در وب سایت بانک بروزرسانی کرده است.
بر اساس صورتجلسه قرارگاه جوانی جمعیت پست بانک ایران و در جهت اجرای برنامه‌های حمایتی و تشویقی برای ازدواج و فرزندآوری همکاران، معاونت توسعه سرمایه انسانی و پشتیبانی در دی‌ماه گذشته به ۱۳ نفر از کارکنان مبلغی معادل یک میلیارد و ۱۵۰میلیون ریال پرداخت کرده است.
همچنین بر اساس بند دیگری از صورتجلسه قرارگاه، با هدف ارتقا سلامت و پیشگیری از بیماری‌های شایع بانوان، جلسه آموزشی با حضور متخصص امور زنان و زایمان برگزار شد.

 

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی