تاریخ انتشار : پنجشنبه 16 تیر 1401 - 13:11
کد خبر : 1647

حمایت ۱۱۲۸میلیارد ریالی بانک کشاورزی از مجتمع تولید انواع آب میوه سن ایچ

حمایت ۱۱۲۸میلیارد ریالی بانک کشاورزی از مجتمع تولید انواع آب میوه سن ایچ

بانک کشاورزی در راستای سیاست های حمایتی خود از تولید و اشتغال، با اعطای تسهیلات ۱۱۲۸میلیارد ریالی به مجتمع تولیدی انواع آب میوه سن ایچ  گامی دیگر در حمایت از امنیت غذایی کشور برداشته است. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی مدیریت امور شعب  بانک کشاورزی درتهران بزرگ، حمایت از صنایع تبدیلی و تکمیلی

بانک کشاورزی در راستای سیاست های حمایتی خود از تولید و اشتغال، با اعطای تسهیلات ۱۱۲۸میلیارد ریالی به مجتمع تولیدی انواع آب میوه سن ایچ  گامی دیگر در حمایت از امنیت غذایی کشور برداشته است.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی مدیریت امور شعب  بانک کشاورزی درتهران بزرگ، حمایت از صنایع تبدیلی و تکمیلی به عنوان بخش مهمی از زنجیره تولید محصولات کشاورزی، همواره در دستور کار بانک کشاورزی قرار دارد و  پرداخت ۱۱۲۸ میلیارد ریال تسهیلات برای توسعه  کارخانجات صنایع غذایی عالیفرد، که با ظرفیت تولید ۶۰۰ هزارتن در سال زمینه اشتغال ۷۰۰ نفر را به صورت مستقیم فراهم می کنند، در این راستا صورت گرفته است.

این گزارش می افزاید، مجتمع صنایع غذایی عالیفرد در دو سایت تولیدی در شهرک های صنعتی ساوه و فیروزکوه واقع شده و سن ایچ یکی از برندهای  محصولات تولیدی این شرکت است.